Dětské rozčesávací spreje na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee2e0e0486a00dd38a1c6a56355aab4cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 7:21 pm    Předmět: Citovat

Bylo to normalne vsechno pohromade v tom detskem oddeleni. Drivo to tak urcite nebylo, protoze sem vidavala jen sampon a sprej, ale nevim jak u vas, ale u nas ted DMko trochu preorganizovali a ted je to vsechno o dost prehlednejsi a tyhle princeznovsky zalezitosti jsou ted na jedny hromade Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nickies
41-80
41-80


Založen: 18.11.2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 3:55 pm    Předmět: Citovat

Tak už mám doma princeznu a řadím se mezi spokojené uživatele Smile Vůně je sice hodně výrazná, ale krásná a ve vlasech vydrží i několik dní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 5:22 pm    Předmět: Citovat

Koľko toho asi na jeden krat spotrebujete? Mám pocit že ho míňam rýchlostou svetla...
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medulka
41-80
41-80


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 5:28 pm    Předmět: Citovat

Pozor pozor Smile
Užitečná aktualita pro uživatele spreje "princezna" - v DM právě probíhají "baby days" (8.-17.11.) , cituju: "Při zakoupení 3 a více kusů produktů péče o dítě a dětské výživy získáte 25% slevu na všechny tyto produkty v nákupu. (Nevztahuje se na nákup počáteční kojenecké mléčné výživy a dětských plen.)"

A princezna mezi dětské výrobky samozřejmě patří.
Akce jsem využila a 3 výrobky z té "princeznovské" řady jsem koupila neteři k Vánocům (už dlouho jsem u nich čekala na nějakou akci, tak jsem se konečně dočkala), z toho i jeden ten rozčesávací sprej. A k tomu ještě jeden sprej navíc pro sebe, do zásoby Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2013 8:02 pm    Předmět: Citovat

Asi by som mohla dat aj review, ked som ho tu uz tak zbesilo zhanala, vsakze? Very Happy Very Happy
No, vona je strasnym sposobom sladka (dalo sa cakat). Az som sa podvedome bala, ze mi zlepi vlasy, ale nic podobne sa nekonalo. Wink Musela som ho ale preliat do inej sprejovej flasticky, tej mojej nejakym zahadnym sposobom polofungovala pumpicka, ale potom bolo dobre. Rozcesavanie urcite ulahcuje, nie prilis, ale mierny rozdiel tam predsalen je. No ale ako spomenula psilocybe, mina sa vazne hrozne rychlo (v tej spominanej flasticke som predtym mala gliss kurovy sprej, davkovala rovnake mnozstvo a minul sa 2x pomalsie - tak neviem cim to je Rolling Eyes).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so listopad 23, 2013 2:55 pm    Předmět: Citovat

Já mám tento sprej už dlouho a nějaké lepší rozčesávání po něm nepozoruji, tak ho používám, když přijdu z hospody a potřebuju ve vlasech přebít ten cigaretový puch, na to je fakt dobrý Very Happy
Zlatushiq: mohla bys ho prosím porovnat s těmi spreji od gliss kur? už nějaký čas uvažuji o jejich koupi, tak jestli třeba jsou účinnější...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so listopad 23, 2013 3:30 pm    Předmět: Citovat

Fuha. Very Happy
Tak Gliss Kur bol urcite vyzivnejsi, ale vdaka tomu mi taktiez ovela skor plihli kucery a uz druhy den z nich boli len volne vlny. Bol sice drahsi, ale vydrzal dlhsie ako Princezna, tj. cenovo to zrejme vychadza priblizne rovnako. Rozcesavacimi schopnostami u mna boli tiez velmi vyrovnane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: po září 29, 2014 2:10 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si koupila meruňkovou Princeznu, voní fakt krásně, ale cítím v ní všechno jiného než meruňky Laughing Ale svůj účel plní a to je hlavní =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.