Mytí, odličování pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8ce49e56406815b4533b01337a30202bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 10:46 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
alverde dvojfázový.. všetko odlíči a neštípe. ja si iný nekupujem.


Ten sem měla. Byl příjemný, tvář odlíčil, ale u linek si ani neškrtl Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 11:51 am    Předmět: Citovat

zanet napsal:
Máte něco opravdu osvědčeného na odličování gelových očních linek + aby to nedráždilo oční okolí ? Tak nějak nic mi to pořádně neodlíčí, vždy mi u řas trochu zůstane. Jedině, když to 30 min dřu, tak je to jakštakš odlíčený, ale zas (po takový době) mam podrážděné oči. Evil or Very Mad


Podle mě to chce něco s olejem, mně ty dvoufázové vůbec nevyhovují. A na linky mám grif, navlhčím tampónek, kápnu trošku hydrofilního oleje, přehnu tampónek napůl (samozřejmě mokrou stranou nahoru) a jedu tím podél řas. A jde to nejlíp, když ho ještě předtím na chvilku přiložím na zavřené oko. Tak pět deset vteřin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 12:49 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
zanet napsal:
Máte něco opravdu osvědčeného na odličování gelových očních linek + aby to nedráždilo oční okolí ? Tak nějak nic mi to pořádně neodlíčí, vždy mi u řas trochu zůstane. Jedině, když to 30 min dřu, tak je to jakštakš odlíčený, ale zas (po takový době) mam podrážděné oči. Evil or Very Mad


Podle mě to chce něco s olejem, mně ty dvoufázové vůbec nevyhovují. A na linky mám grif, navlhčím tampónek, kápnu trošku hydrofilního oleje, přehnu tampónek napůl (samozřejmě mokrou stranou nahoru) a jedu tím podél řas. A jde to nejlíp, když ho ještě předtím na chvilku přiložím na zavřené oko. Tak pět deset vteřin.


co to přesně je ten hydrofilní olej? Jestli funguje, tak ho nutně potřebuju mít Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 12:50 pm    Předmět: Citovat

Vede je třeba Saloos. Vezmeš tamponek, navlhčíš, kápneš trochu oleje a odmyješ tím fasádu. Šetrné a odlíčí to všecko.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 9:00 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Vede je třeba Saloos. Vezmeš tamponek, navlhčíš, kápneš trochu oleje a odmyješ tím fasádu. Šetrné a odlíčí to všecko.


Ještě bych dodala, že ,,hydrofilní" v praxi znamená, že se spojí s vodou. Dá se buď na navlhčený tampónek nebo trošičku kápnout do ruky, umýt navlhčený obličej a vatovým tampónkem jen otřít. Mam Saloos bergamot asi za 75 korun. Super mandarinková vůně!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 10:25 pm    Předmět: Citovat

Paráda, děkuji za vysvětlení. Hned, jak se dostanu do zdravý výživy, tak kupuju. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishelkuna
21-40
21-40


Založen: 10.8.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 7:59 pm    Předmět: alcina Citovat

na odlíčení používám většinou tuto http://www.a-cosmetics.cz/cistici-pena.html pěnu, mám ještě i gel, ale ten používám jen občas,no prostě mám kosmwtiku značky alcina at jde o odlíčení nebo krémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 1:49 pm    Předmět: Citovat

Na Cestě přírody mají nově přírodní micelárky

http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=10654
http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=10657

celkem mě to zaujalo, kdyby do toho někdo šel, tak určitě budu ráda, když se podělíte o zkušenost. Já totiž vždy měla za to, že micelárka přírodně vyrobit jít nemůže, ale asi evidentně ano
Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 9:18 pm    Předmět: Citovat

Začala jsem používat vše od Rioru a nedám dopustit na řadu pro normální a smíšenou pleť. Na odličování a čištění mají zákadní mléko, vodu i tonikum. Navíc vše pěkně voní. Oči mě neštípou. Konzistence taky dobrá.
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.