Prosím poraďte. Jak zachránit špatný sestřih od kadeřníka?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2bb9e718ff7f231e0e2df4937780b4c0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eve22
0-7
0-7


Založen: 21.10.2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 9:36 am    Předmět: Prosím poraďte. Jak zachránit špatný sestřih od kadeřníka? Citovat

Ahoj všichni,
chtěla bych poradit co si mám počít s mými vlasy. Včera jsem byla u kadeřníka s přáním, že chci ostříhat zničené konečky a udělat patku, aby nebylo vidět moje velké čelo. Místo toho mi udělal ofinu a vlasy mi spíše oškubal jak kuřeti než ostříhal. Takže nemají žadný tvar ani stříh a ofina je příšerná. Včera jsem kvůli tomu probrečela celý den, vlasy jsou pro mě důležité asi jako po každou ženu. Přemýšlím jestli nemam jít znovu k nějakému kadeřníkovi, aby mi s tím něco udělal? Jenže to mi to zase nejspíš ještě víc zkrátí ani nevim jak si mám takto střižené vlasy upravovat Sad. Nějaké návrhy někdo prosím? Jsem vážně zoufalá viz. moje galerie. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 10:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj

Ofinu jen nechat odrůst. Zbytek jedině, že by se to radikálně zkrátilo, což asi nechceš. takže taky nechat odrůst... buhužel...

já od poslední zkušenosti nebyla u kadeřníka 6 let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eve22
0-7
0-7


Založen: 21.10.2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 11:16 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Ahoj

Ofinu jen nechat odrůst. Zbytek jedině, že by se to radikálně zkrátilo, což asi nechceš. takže taky nechat odrůst... buhužel...

já od poslední zkušenosti nebyla u kadeřníka 6 let


Já byla u kadeřníka před 3 lety a taky špatná zkušenost a teď opět to samé Sad. Asi ano budu muset holt čekat Sad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 12:07 pm    Předmět: Citovat

Je mi líto, že nedokážu poradit víc. ale poničené vlady od kadeřnic jsem nakonec vždycky musela ustřihnout Sad

Ale třeba zkusit podpořit růst vitamíny, aby to bylo rychlejší se mi docela osvědčilo. Obzvláště na vlasy zničené po porodu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eve22
0-7
0-7


Založen: 21.10.2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 12:21 pm    Předmět: Citovat

Musím si na to prostě zvyknout. Vitamíny v tabletkách z lékarny nebo přímou z ovoce, luštěnin apod. ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 12:59 pm    Předmět: Citovat

Odrust a nebo zajit k nejakemu (osvedcrnemu) kadernikovi na strih ci jen na konzultaci. Jinak ofinu muzes ruzne zapletat a nebude to videt. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 4:22 pm    Předmět: Citovat

Mě, jako nezaujatému pozorovateli se tvůj střih líbí. Z fotky mi nepřijde, že bys byla nějak oškubaná nebo co. Ofina působí plným dojmem a konce vlasů vypadají taky normálně. Nic oškubaného teda nevidím a proto nemám asi co radit.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 8:18 pm    Předmět: Citovat

Ani mne to zas take tragicke nepripada Smile popravde podla tvojho popisu som si predstavila nieco horsie Very Happy ošklbane riedke končeky nemaš, ani ta ofina neni až taka hrozna Smile ak sa ti to ale važne nepači, nemaš naozaj inu možnosť len čakať, a rast podporovat zvnutra aj zvonku Smile najdolezitejsie je prijimat vyzivu, vitaminy a vsetko potrebne z pestrej stravy..mozes si samozrejme kupit aj nejaky ten vitamin ci vyzivovy doplnok v tabletkach, ale najdolezitejsia je pestra a bohata strava, tu ti ziadne tabletky nenahradia Smile a na starostlivost zvonku si mozes kupit nejaku vlasovu vodicku, olej, sampon, moznosti mas vela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2014 2:07 pm    Předmět: Citovat

Tiez si myslim zeby si sa nemala trapit Smile vlasy nechaj rast ta ofina ti porastie ani sa nespamatas! Akurat teda dost ti zobral z povodnej dlzky... nevsimaj si teraz tievlasy to je najhorsie Rolling Eyes iba nechaj rast...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.