Natura Siberica
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d32d39bb15946cc7eaa8b31afa23878fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 8:21 pm    Předmět: Citovat

Nemilé. Confused Já jsem se se Sibericou rozloučila kvůli odličovači: přišel mi dost štiplavý na to, že by měl být takřka celý přírodní. Dřív mi ale tahle značka vyhovovala - tak si říkám, jestli jen nezměnili složení...? Každopádně škoda... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andy.corey
8-20
8-20


Založen: 5.5.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 1:40 pm    Předmět: Šampon a maska Natura Siberica Citovat

Ahoj,
tak jsem si na základě několika kladných recenzí koupila šampon a masku. Zatím jsem oboje vyzkoušela jen 2x a mé pocity jsou trochu rozporuplné...zvláštní, když srovnám jak moje vlasy vypadají po použití Alverde - lesklé, hydratované, hebké konečky a objem...tak tady mám hned po umytí ty vlasy rozlítaný a trochu víc vysušený...ale zase třeba druhý den po umytí jsou pěkný, lesklý, nesvědí mě hlava..takže ho ještě budu nějaký čas zkoušet a uvidim jaký bude konečný verdikt Smile V masce mi trochu vadí dva silikony (cyclopentasinoxale a amodimethicone), jak sem zde pochopila, tyto silikony se vymývají, ale nevím, zda i přírodním šamponem (alverde, lavera..) nebo jen šamponem se SLS..nevíte? Jinak jaké máte zkušenosti s touto maskou a šamponem vy? Smile Děkuji za reakce a přeji všem hezký den

http://www.naturasiberica.cz/produkt/rakytnikova-maska-pro-suche-a-normalni-vlasy/

http://www.naturasiberica.cz/produkt/rakytnikovy-sampon-pro-normalni-a-suche-vlasy-intenzivni-hydratace/[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peetmulll
0-7
0-7


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 6:59 pm    Předmět: šampony Citovat

Od této kosmetiky používám šampon a kondicionér s efektem laminace. Mám po něm moc pěkné vlasy, hodně se lesknou, ale dost intenzivně voní. Dále jsem si pořídila odličovací pěnu na obličej a taky jsem spokojená, odličuje pěkně a nevysušuje. Myslím, že tuhle kosmetiku můžu doporučit, mile mě překvapila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 2:21 pm    Předmět: Zkušenosti Citovat

Ahoj všichni! Smile

Nějaké novější a dlouhodobější zkušenosti s touto kosmetikou? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2014 2:15 pm    Předmět: Citovat

Zde je soupis mých zkušeností. Pleť mám asi něco jako smíšenou..ehm ... sama pořádně nevím, trochu ucpané póry a pupínky, v létě se dost lesknu ale když se zapomínám mazat tak to hned šupinkovatí. To jen aby bylo jasno, na jaké pleti jsem co používala.

Čistící tonikum - Zatím hrůza. Použila jsem ho prákrát a vždycky se mi zhoršila pleť (akné) a dost vysušuje. Dám mu asi ještě poslední šanci, jestli to přece jen náhodou nebylo něčím jiným, ale moc tomu nevěřím.
Něžný peeling obličeje - Ten je moc fajn. Je fakt jemný, pleť po něm vůbec nepne jako po ostatních a udělá prostě to co má. Navíc ho nemusím pořád rozpěňovat vodou, má příjemnou krémovitou konzistenci.
Sérum na obličej pro mastnou a smíšenou pleť - Taky spokojenost. Vstřebává se rychlostí blesku a při dlouhodobém používání se mi zdálo, že je ta pleť lepší.
Denní krém na obličej pro mastnou a smíšenou pleť - Zlatý střed. Trochu matuje, ale v létě to stejně nestačilo, hydratace taková střední, ale hlavně..
sérum + denní krém - už nikdy víc! Strašně ale strašně se mi pod tímhle kombem potil obličej, jako bych ho měla pod igelitem na který paří slunce. Fuj! Takže samostatně ano, dohromady NE!
Hydratační krém-gel na víčka - Můj první oční krém, takže nemám moc s čím srovnávat. Že by to třeba zmírnilo ty kruhy pod očima, to teda né, ale na den je to fajn. Na noc používám olej, kterým si patlám celý obličej a na den tohle. Z olejů mám pocit těžkých víček, tohle je fakt lehoučké a příjemné, rychle se vstřebává a hlavně je toho tolik, že mi dojde určitě až když budu potřebovat něco na vyhlazení hlubokých vrásek po padesátce, takže super.
Maska na obličej s okamžitým efektem - Fajn maska, po které je pleť nacucaná, vyživená, skoro celá se během působení vstřebá do pokožky, která je pak krásně hladká a vyživená.
Zimní krém na ruce - Trochu zklamání. Nevím jak přišli na to, že je zimní, hydratace nic moc, spíš nic. Je fakt že mám ruce i nohy hodně suché, ale krém používám posledních 14 dní pořád a žádné zlepšení se nekonalo.
Krém na nohy pro aktivní péči - Ten je oproti krému na ruce úplně jiná liga. Krásně zjemní moje ultra suché nohy které měknou pod rukama, jsem s ním moc spokojená. A strašně pěkně voní. Smile
Kondicionér pro barvené a poškozené vlasy ochrana a lesk - V pomněru cena/výkon má jedničku. 400 ml je fakt hodně a účinky jsou slušné. Vlasy nezatěžuje, dělá je hladší, hebší a rozčesatelnější. Lesk moc nedokážu zhnodnotit, ikdyž použiju octový/citronový oplach nebo olejový zábal, pořád mi příjde stejný. Jen jsem pořád lehce v rozpacích z toho Bis-Cetearyl Amodimethicone, který je snad ve všech kondicionérech. Ale jelikož funguje tak jak funguje, tak to zas tak neřeším, jen ho nepoužívám týden před heněním.
Živé vitamíny pro vlasy a tělo - Upřímně, ty jsem si koupila hlavně proto, jak pěkně to v té lahvičce vypadá. Je to takový průhledný gel s bublinkama, zlatýma jemnýma třpytkama a oranžovýma kuličkama, o který při roztírání nevíte, protože vůbec nebarví. Na tělo to pro mně trochu málo hydratuje a někomu by mohly vadit ty třpytky, ale není jich moc a většina zůstane na rukou. Jen mi příjde že po zaschnutí trochu lepí, ale to je možná jen můj pocit, nevím... Na vlasy při použití na sucho taky žádná sláva, ale po mytí do mokrých vlasů je krásně hydratuje a navoní, jsou pak hebší a zárověň mi líp drží takové ty přírodní lehké vlny, ale určitě ne proto, že by byly slepené. Asi kouzlo, nebo co.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2014 2:32 pm    Předmět: Citovat

Jen malá poznámka. Zimní krém nesmí hydratovat

Pokud vy hydratoval= obsahoval vodu, při přechodu na mráz by molekuly vody zmrzly a kůže by ti popraskala. Zimní krém je VŽDY promašťující

jinak mám toto http://www.alpik.cz/natura-siberica-sampon-pro-suche-vlasy-ochrana-a-vyziva-400ml/d-86571/

http://www.alpik.cz/natura-siberica-kondicioner-pro-suche-vlasy-ochrana-a-vyziva-400ml/d-85788/

http://www.alpik.cz/natura-siberica-kondicioner-pro-unavene-a-slabe-vlasy-ochrana-a-energie-400ml/d-85796/

a naprostá spokojenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2014 8:25 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Jen malá poznámka. Zimní krém nesmí hydratovat

Pokud vy hydratoval= obsahoval vodu, při přechodu na mráz by molekuly vody zmrzly a kůže by ti popraskala. Zimní krém je VŽDY promašťující
a není to náhodou nějaká zažitá fáma? asi by to mohlo dělat paseku, když bych si namazala hydratační krém a během půl minuty vyrazila do mínus dvacítky.., ale tohle se mi asi spíš nestane. Smile dokážu si představit, že někdo tu hydrataci v zimě může potřebovat i víc než jindy - při tom střídání teplot a pobytu v přetopených místnostech.. navíc na ten krém často přijde ještě nějaká báze a makeup..
spíš bych řekla, že když se ta voda vsákne, není to problém. taky myslím, že teplota mojí pleti snad na bod mrazu neklesne.. doufám. Wink

mám od NS šampon nějaký na poškozené vlasy. nepoužívám ho teda při každém mytí, ale mám ho ráda. funguje mi výborně, i když ho dost ředím a taky hezky voní. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2014 8:26 pm    Předmět: Citovat

nevím, proč se to tu objevilo dvakrát.. může tohle někdo smáznout? dík. Smile

Naposledy upravil melissa dne út říjen 28, 2014 11:31 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2014 9:17 pm    Předmět: Citovat

Fáma to není.

A hlavně jsem upozorňovala na fakt, že zimní krém je promašťovací, nikoliv hydratační. Nevím, co je na tom tak komplikovaného, koupit si krém hydratační

A né každý se denně líčí, Kupodivu jsou lidé, kteří na obličej opravdu namažou jenom krém a jdou ven
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2014 9:13 am    Předmět: Citovat

Tak proto je zimní! To jsem teda netušila. Smile No ale stejně je to pro mně málo, na to jak je mastný, tak to s těma rukama nic moc nedělá. Ale věřím že někomu může bohatě stačit, já mám ruce suché celkem dost a ten přívlastek "zimní" ve mně vyvolal pocit, že to bude hodně vydatné a tak... proto mně zklamal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.