Vlasy a chlorovaná voda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a01a993c2ae0627612c22c77616e71a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dragell
81-160
81-160


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st únor 12, 2014 10:47 pm    Předmět: Citovat

Co henna a chlor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so únor 22, 2014 9:12 am    Předmět: Bazén a jeho projevy na vlasy i pleť Citovat

Ahoj všichni,

chtěla jsem se zeptat, jak řešíte "prevenci" poškození vlasů a pleti obecně před tím, než vstoupíte do klasického bazénu?
Přišla jsem na to, že se mi pod plavkama (i na hrudníku) dělají takové červené fleky, jako bych se poškrábala. Samozřejmě po chvíli samy zmizí, ale říkám si, čím to může být a jak tomu předcházet. Mám citlivou kůži, to jo, nemůže mi na ni přijít jakýkoli sprcháč, jinak to pne a svědí, jsem rozmazlená Very Happy

A k vlasům: Chlor, jak všichni víme, jim nijak dobře nedělá. Používám samozřejmě klasickou sexy-čapku, ale i tak se pod ni ta voda prostě dostane. Četla jsem o namočení normalní vodou předem, což vyzkouším, máte někdo další nápady jak zmírnit poškození chlórem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 12:12 am    Předmět: Citovat

Mně se ty fleky normálně začaly dělat taky. Nikdy jsem s tím neměla problém, a teď, po roce, opět Podolí a nestačila jsem se divit - zdálo se mi, jako kdybych měla popraskanou kůži. Naštěstí to po vychladnutí zmizelo...

Já nosím plaveckou čepici a snažím se chodit plavat ten den, kdy budu mýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 9:01 am    Předmět: Citovat

Nevim z ceho to je, ty flicky...

Kazdopadne jsem si trosku zagooglila, a nasla par dobrych rad: vlasy pred bazenem namocit cistou vodou, nasaknout kondisem a schovat pod plaveckou cepici. Vyzkouseno, je to fajn Smile

(Smyti chloru po plavani mi prislo jaksi samozrejmosti, tak jsem to nezminila Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 10:34 am    Předmět: Citovat

Supr, díky Smile Kondiš zkusím příště.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 2:59 pm    Předmět: Citovat

Urcite Smile A dej pak vedet, jak jsi dopadla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2014 9:28 pm    Předmět: Citovat

Jak se zdá, jestli dokáže moje vlasy něco odrovnat, tak jsou to termální lázně. Aneb když se k chloru přidá ještě síra, nepomůže ani ta letitá vrstvy henny, kterou mám vlasy obalené. Laughing (I když můžu být ráda, že mi hlava třeba ještě nezezelenala, jak jsem skoro čekala. Wink)
Jsem docela překvapená, že ani po opečovávání kondicionérem a zábalem z jogurtu se mi nechce vrátit původní jemnost kadeří. Mám je stále suché, působí oslabeně a cuchají se. Takhle teda ne... Crying or Very sad Přijde mi, že namočení předem, ani olejování jako prevence nestačily. Příště půjdu vážně pod koupací čepici. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2014 2:02 pm    Předmět: Citovat

No ještě takovou koupací čepici sehnat. Včera jsem ve Spotrissimu zkoušela, co tam měli, ale čepici na vlasy pod zadek neměli, do ničeho jsem se nevešla. Jestli jste někdo viděl nějakou opravdu vysokokapacitní čepici, budu vděčná za tip.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.