Nová krev

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=223e407b029fc54a6d1e891bacd04e93Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2014 10:56 am    Předmět: Nová krev Citovat

Zdravím vás, dlouhovlasí lidé.
Sice tu již pár týdnů straším, ale stále se spíše rozkoukávám a pomalu seznamuji s funkcemi a tak. Popravdě technika mě nenávidí, a já nenávidím techniku Laughing
Dlouhé vlasy si nechávám narůst od konce roku 2011, kdy mi přeskočilo, a nechala jsem se ostříhat úplně nakrátko. Je to boj, co vám budu vykládat... Na hlavě mám pár canfourů (za uplynulý půlrok až rok asi poloviční hustoty), které navíc pramínkovatí a nedá se s nimi nic dělat. Nové vlasy ne a ne růst, ať zobu, co zobu, ať patlám, co patlám. Můj milý obvodní lékař svádí kompletně všechno (vyčerpání, omdlévání, zvýšenou krvácivost a neustálé zažívací problémy, padání vlasů,...) na stres a chce mi cpát antidepresiva (hold český zdravotnický systém).
V současné době jsem někde mezi lopatkami a půlkou zad (prostě něco málo přes prsa), tak snad se někdy dočkám skutečně dlouhých vlasů (a více než tří, i když i ze tří se dá uplést copánek) Laughing (Snad se mi někdy podaří nahrát i tu fotku do osobní galerie, protože to nespolupracuje, a budu vás moc děsit svým vzhledem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2014 3:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Janyiiis, vítej u nás. Jsem rádi, že ses k nám přidala. Technika momentálně zlobí všechny Sad Pracujeme na tom.
Ať ti rostou!

Sidonie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2014 6:48 pm    Předmět: Citovat

Ach tak. Děkuji za zprávu, alespoň si teď nepřipadám jako totální idiot, který není ani schopný nahrát fotku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.