Česat či nečesat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42eca476fe0ab43f36d145316a07aa64Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2014 1:30 pm    Předmět: Citovat

Heather, díky. Já jen ze zájmu... Jj, česání je vlastně základem Water Only. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2014 8:09 pm    Předmět: Citovat

nečesání jsem před nějakým časem praktikovala dalo by se říct dlouhodobě (občas jsem pročesala před mytím) a celkem jsem s tím neměla problém. ušetřila jsem čas a držely mi vlnité pramínky, což se mi líbilo. občas se mi stane, že jsem bez česání pár dní i teď, ale to je spíš nějaká nechtěná shoda okolností. vadí mi na tom to, že nevyčesané vlasy vytrácím průběžně všude možně. .. teď na podzim to vnímám ještě o něco víc..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2014 3:59 pm    Předmět: Citovat

Já poslední dobou u svých vlasů těžce zlenivěla, tudíž se češu asi tak... Pondělí až čtvrtek zhruba dvakrát denně (občas jen jednou) a pak v pátek už jen jednou a znova (pokud někam nejdu) se češu až v neděli večere/pondělí ráno.
Zaznamenávám tak celkem velké nic, změna žádná (kdysi jsem si vlasy česala tak třikrát denně protože mě to bavilo), občas je pročísnu prsty.
Jediné co v tom vidím jako nevýhodu je, že všude za sebou nechávám vlasy. Zatahám se za ně/pročísnu je prsty a hned vytáhnu minimálně dva/tři vlasy (teď mluvím o těch třech nečesacích dnech). Tak nevím no. Je to ale pohodlné.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt listopad 27, 2014 5:09 pm    Předmět: Citovat

Já jsem také zlenivěla... Dříve jsem se česala několikrát denně, ale tahala jsem příšerná kvanta vlasů, kartáč věčně zanesený ( i mnohem kratšími, než mám teď) Embarassed Ale poslední dobou na to úplně kašlu. Jenom, když vidím, že mi někde něco moc trčí, shrábnu to rukou, a mám hotovo Laughing Moje vlasy asi obecně oceňují to, když na ně prostě kašlu. Dokud jsem si je myla obden, česala, používala kondicionéry, masky, oleje a tak, pelichala jsem přímo neskutečně. Co nečešu, umyju se jednou/dvakrát do týdne, je to paráda. Vlasy mám jemné, kroutí se mi jen konečky, a jen konečky se mi trochu šmodrchají, ale žádná hrůza Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.