Je možné urychlit růst vlasů?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=544049cbc2582cba1c26e71738816c65Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 12:15 pm    Předmět: Je možné urychlit růst vlasů? Citovat

Takže začnu pesimisticky.Ja myslím, že ne.Sice je hodně přípravku, ktere to slibuji, ale ještě jsem neslyšela, že by něco opravdu fungovalo.Jedinné, co je možné pro dlouhé vlasy udělat, je udržet vlas co nejdele v rustové fázi.Někde jsem četla, že to umí šampony od Vichy.Ale nemám vyzkoušené.Samozdřejmě to nevzdávám a pořád na ty vlásky něco liju.Kopřivovou, lopuchovou, březovou vodu, Capilan, Biohar atd.Sem tam zbaštím nějaký ten vitamin, zinek, selen, křemík, panthenol. Taky prý colagen, ten jsem ješte neměla.Mam je ted 80cm dlouhé a myslim, že už to víc nepujde.Ted přes léto rostou, ale v zimě skoro vubec.Jestli máte nějakou zkušenost, tak se podělte.Vyzkoušet se má prý všechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 12:23 pm    Předmět: Citovat

nad urychlením růstu taky pořád přemýšlím. je pravda, že někdy máme období růstu a někdy zase ne. Ale taky to nevzdávám a pořád na to něco plácám. a zkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 12:37 pm    Předmět: Citovat

Ted jsem si ještš vzpomněla, že na jedné diskusy na toto téma jsem vyčetla, že někomu pomohly vitamíny Materna.Jsou sice pro těhotné, ale jsou opravdu dobré.Když jsem čekala syna, užívala jsem je a měla jsem moc pěkné vlasy, hodně mi vyrostli, za těch 9 měsícu určítě 20 cm.Nejsem si ale jistá, jestli to bylo tím, protože v jinném stavu je to všechno... no prostě jinny.Ale určitě si je koupim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 12:52 pm    Předmět: Citovat

o tech vitaminech uz jsem taky slyšela, asi si je taky koupim, ale nevzpominas si kolik asi stály? A ty si Jani necháváš růst vlasy jak dlouho? já jsem jako malá měla vlasy až po zadek, ale pak mě to omrzelo a shodila jsem je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 1:33 pm    Předmět: Citovat

Tak přesně už si to nepamatuji, něco kolem 200Kc.Tenkrat jsem na ně dost zanevřela, protože syn vážil 5Kg, to byl prostě děs běs. Hodně se mluvilo o tom, že tak velké děti jsou díky Materně.Takže složení má asi dobry.Jinak já mám vlasy dlouhé od mala, nikdy jsem je krátké neměla.Nejdelší po zadek.Ted do pasu, typla bych to, že rostou tak 7let.
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 1:35 pm    Předmět: Citovat

já právě obdivuju ty lidi, co mají dlouhé vlasy odmala, protože mě to omrzelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 1:44 pm    Předmět: Citovat

U mě je to spíš zbabělost se ostříhat. A že už jsem mockrát šla.Naštestí mě to vždycky přeslo.Tak ted hlavně vydrž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 3:13 pm    Předmět: Citovat

Jana napsal:
U mě je to spíš zbabělost se ostříhat. A že už jsem mockrát šla.Naštestí mě to vždycky přeslo.Tak ted hlavně vydrž.




Vydrž vydrž vydrž, držím všechny palečky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 12:44 pm    Předmět: Citovat

Slyšel jsem že zabírá např. droždí, ale to není zas tak dobrý, ale hlavně želatinové medvídky. Dá se říct, že všechno co zabírá na nehty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2006 6:50 pm    Předmět: Citovat

ty medvídky jím hodně a myslím si, že jsou na vlasy i nehty fakt dobrý. Jinak teď nedám dopustit na ty kopřivy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.