Nerostou a nerostou potvůrky moje :) aneb jak začít

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7450ea3621ef79d3b4e268c46b1c4dc0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikša
0-7
0-7


Založen: 30.10.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 3:50 pm    Předmět: Nerostou a nerostou potvůrky moje :) aneb jak začít Citovat

Zdraví Vás začátečník Smile

jsem tu nová, tak mi promiňte prvotní nervozitu Smile
Vlasy jsem do svých cca. 20 let měla k zadku. Myla je garnierem, měla je hustý, nahoře trochu melír, aby byly světlejší. Moje barva byla hnědá. Nikdy jsem žádný problém neměla, a tak jsem vlasy nikdy moc neřešila.
Pak přišli zdravotní problémy, stres, léky a vlasy padaly, až jsem měla kolem uší holá místa. Ani nic nerostlo. Začali mi vlasy dost šedivět.Ten zbylý cancour mi ostříhali k ramenům. Pak jsem na sobě začala makat, zdravě jíst, sportovat, relaxovat a srovnat si život. Trvalo to dva roky a holá místa se zaplňovala. Vlasy barvím hennou, kvůli šedinám. Hlavou mám celou pokrytou vlasy, nicméně, mám je dost řídké, velmi jemné, splihlé a culík je spíš taková osamocená chudinka :(Teď je to cca.3 roky od velkého vypadávání. Vlasy, ale drží stále svoji délku pod lopatky. Dole je mám trochu roztřepené, ale vcelku to jde. Trochu vypadávají.
Vlasy nijak stylisticky neupravuji. Nefénuji. Používám alverde, biohar, kokosák a hennu + sem tam různé masky či vodičky. Baštím biosil, pivovarský kvasnice, ovesné vločky, oříšky. Češu kančákem. Nekouřím ani nepiju. Ale jak dál na ty svoje potvůrky, to nevím. Kolik mi denně vypadne nepočítám. Zkusila jsem to jednou a při určitém čísle jsem to vzdala, protože jsem přišla na to, že mi to psychicky stejně nic nepřinese. A dobrá psychika, je půl zdraví. Budu ráda za Vaše tipy a povídání Smile Mějte hezký podzimní den.

Nikola
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vesna
8-20
8-20


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2014 12:46 am    Předmět: Citovat

Ahoj!
Musíš asi ještě vydržet, chybějící látky totiž tělo posílá nejdřív na podstatnější místa pro jeho fungování, a pak teprve do vlasů a nehtů a podobně.
Ale mohla bys zkusit hořčičnou masku, zrovna se do toho taky pouštím.
Jednou, dvakrát týdně dát na hlavu, a za měsíc uvidíme, o kolik to narostlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vesna
8-20
8-20


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2014 12:50 am    Předmět: Citovat

Tady http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-rust/diy-horcice-pro-dlouhe-vlasy.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nikša
0-7
0-7


Založen: 30.10.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2014 10:13 am    Předmět: Citovat

Ahoj Vesno,

děkuji za tip. Dneska zaběhnu pro semínka hořčice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.