Film
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 224, 225, 226  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7783f10c222c7c0cd00a6978bf178edaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 9:04 am    Předmět: Citovat

Tak mě se nakonec Hobbit líbil, ano některé scény byly trošku moc superhrdinské (hlavně Legolas, který celkově i vypadal jako zmalovaná slečna spíš než jako elfský válečník), ale i tak se mi to líbilo.
Myslím, že to hezky propojily s Pánem prstenů a tak nějak celkově uzavřeli...akorát tu elfo/trpasličí romanci tam prostě neměli rvát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 4:45 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Tak mě se nakonec Hobbit líbil, ano některé scény byly trošku moc superhrdinské (hlavně Legolas, který celkově i vypadal jako zmalovaná slečna spíš než jako elfský válečník), ale i tak se mi to líbilo.
Myslím, že to hezky propojily s Pánem prstenů a tak nějak celkově uzavřeli...akorát tu elfo/trpasličí romanci tam prostě neměli rvát Very Happy


Mně se to líbilo celé - včetně té romance Laughing a Legolas tedy překvapil- jaksi zmužněl či celá ta elfí vizaž k němu jaksi neseděla .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 8:43 pm    Předmět: Re: Vánoční film Citovat

pop.art napsal:
Pro milovníky Vánočních filmů doporučuji polsky "Noc plná zázraků", ve stylu Láska Nebeska, aneb Vánočních filmů není nikdy dost a klasiku (Chobotničky, Sám doma, Vánoční prázdniny) už určo máte okoukanou.


Díky za tip na Noc plná zázraků. Je to sice slaďák, ale vtipný a sedí do vánoční nálady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2014 11:09 pm    Předmět: Citovat

Já si zašla na Hobita 23.12., měla jsem dvě poslední řady pro sebe a bylo mi blaze. Film se mi líbil. I přes to, že to vlastně byla jedna dlouhá bitva.
Souhlasím ohledně Legolase, je z něj jakýsi počítačově upravený mimozemšťan a vypadá krajně odpudivě. Nicméně vracet se po tolika letech do stejné postavy není jednoduché, to zase chápu. A elfici za pár týdnů děje vyrostly vlasice až po kolena, tudíž to musí být opravdu nadpřirozená žena Smile)

Moc se mi líbil ten konec a pro mě osobně se to tak pěkně propojilo a uzavřelo. Odcházela jsem s pocitem, že strávit kus života s těmihle filmy bylo skvělé a že je mi vlastně líto, že to končí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2014 2:17 pm    Předmět: Citovat

končí nekončí Smile teď je vhodná doba připomenout si všechny tři díly Pána prstenů v návaznosti za Hobbitama. Docela se na ně těším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2014 12:28 pm    Předmět: Citovat

Interstellar jsem viděl před pár dny a můj dojem z filmu byl celkem rychlý. Pochopil jsem relativitu času a to tak že jsem kvůli třem minutám myšlenky obalené a splácané do příběhu seděl v kině skoro tři hodiny Smile Film se mi líbil jen vizuálně, ale jinak jsem se celkem trápil. Scifi žánr mám rád, ale tohle na mě bylo fakt moc. Leda vypnout mozek a ukusovat film jako hotdog na baseballu.. teda popcorn, pardon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2014 11:45 am    Předmět: Citovat

ja som Interstellar videla krátko po premiére a odvtedy som názor nezmenila - pre mňa úplne úžasný film, samotná myšlienka super a vyhovovalo mi aj jej spracovanie, pokojne by som v tom kine sedela ešte ďalšiu hodinu, tak ma to bavilo Smile

edit: a ešte musím dodať, že je to najlepšie a najkrajšie vesmírne sci-fi, aké som dosial videla, fakt zážitok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2015 1:38 pm    Předmět: Citovat

to je právě to, co mi na tom filmu vadí Sad že základní myšlenka je záchrana lidstva. Života křehkých náchylných bytostí, nepřizpůsobitelných ani relativně drobnému problému, který si na vlastní planetě způsobili v porovnání s tím, v jak absurdním a nereálném prostředí se pak ocitají a předpokládají svůj tisíce let dlouhý vývoj a adaptaci. Možná tu hraje roli, že jsem se dlouho o astronomii zajímal a dokážu sledovat spíš tým SG1, jak půl hodiny střílí do replikátorů, než úchvatný film s životem neslučitelným prostředím ve vesmíru, kde má lidstvo najít svou záchranu. zvláštní Laughing

Přeji všem haldu optimismu do nového roku! Smile Ať je na naší modré planetě stále fajn Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2015 6:33 pm    Předmět: Citovat

Dnes viděno toto:
http://www.csfd.cz/film/305731-fantom-opery/

Doporučuju se koukat o samotě, v přítmí a nebýt ničím rušené, ať si neničíte atmosféru Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2015 1:25 pm    Předmět: Citovat

Sama nocí tmou - viděno včera a líbilo hodně, včetně místy trochu neobvyklé hudby, která k tomu ale sedla jako hrnec na p*del. A deset bodů navíc za kočku Masuko - jednoznačnou kandidátku na Oscara za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli. Razz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 224, 225, 226  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.