Míchání odstínů Henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de75ab6d04c7918c8c49220d9e2ecd30Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2014 3:42 pm    Předmět: Citovat

2Jitt: děkuji za nasměrování Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evax
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 1:12 pm    Předmět: Citovat

Netuším, kam nejlépe dotaz vložit, ale třeba někdo poradíte. Na ikonce mám vlasy v barvě první den po hennování - ale štve mě, že tato barva mi vydrží tak den, pak začne nenápadně tmavnout a ze zrz je spíš cosi v hnědém odstínu. Nevíte, jak tu zářivou barvu udržet, nebo se to s hennou nedá? Mimochodem mně se henna vymývá i když už ji mám nanesenou opravdu mockrát, vždycky se vymyje (u kombinace s indigem to bylo ale štěstí Smile Možná je to mými chatrnými (=jemnými) vlasy, protože v délkách jsem je vždycky měla od přírody snadno šisující a o hodně světlejší než odrosty, už jako děcko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 1:21 pm    Předmět: Citovat

Ta henna začne na hlavě oxidovat a ustalovat se, proto tmavne, a zabránit tomu nejde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evax
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 1:24 pm    Předmět: Citovat

Elysion: doufala jsem, že nějak pomoct zářivosti půjde, škoda Sad Teď budu v pokušení k návratu k chemii. Zase u chemie jsem tak pěknou zrzravou ještě neviděla, chemické rez bývají strašně umělé. U henny mám pocit, že má člověk každý den jiné vlasy Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 1:29 pm    Předmět: Citovat

Tak jestli ti jde jen o zářívost, tak to se různýma přísadama dá zařídit, ocet je na to prý dobrý (já ho třeba nemůžu, vysušuje mi) a u takové světlé třeba můžeš přímíchat kurkumu, aby ta celková barva byla pak světlejší a tolik netmavla. Akorát tomu ustalování se nedá zabránit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evax
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 1:43 pm    Předmět: Citovat

Elysion: díky. Na kurkumu jsem zapomněla, přitom ji vlastně vždycky do henny přidávám, ale maličko, možná budu muset přidávat víc a zkusit i ocet. Ale stejně je to sázka do loterie, omylem jsem tentokrát dala místo čisté henny tu s amlou+jatrophou a vyšla rezavá (normálně mi po henna+amla+jatropha vychází červená, kterou nechci - studená červená Twisted Evil A pokud na mé vlasy přijde kombinace indiga a amly (aspoň myslím, že to bylo těma dvěma přísadama), tak mám vlasy fialové, to mě málem skolil mrtvičný záchvat Laughing Cool Naštěstí se fialka podařila vymýt Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 2:01 pm    Předmět: Citovat

Evax: ak chceš svetlejšiu farbu, tak môžeš pridať cassiu (bezfarebná henna), výsledná farba nebude taká tmavá ako pri čistej henne
prípadne sa tu pár strán dozadu riešila "henna gloss" na tónovanie, tak si to môžeš pozrieť tiež
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dabelskyandel
0-7
0-7


Založen: 2.12.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 9:28 pm    Předmět: Citovat

Asi je to blba otazka,ale prosim o radu, kdyz davate zapect hennu do trouby, v cem ji davate zapect? A jak moc hustou si ji michate?
Dekuji za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 1:43 pm    Předmět: Citovat

Dávala jsem do misky z varnýho skla (zakrytý pokličkou), poté, co jsem si misku šikovně rozflákala, dávám do kastrůlku. Konzistence jako řidší jogurt, a pokud se část tekutiny odpaří, ještě po vytažení z trouby ještě zředím. Ovšem ono to "zapečení" je trochu silný slovo, nedávám troubu na víc než na 50°C.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allicce
0-7
0-7


Založen: 26.12.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 8:45 pm    Předmět: Citovat

Ahojte mám doma balenie zlatej blond henny a chcela by som sa opýtať či neviete ako približne asi chytí na moje vlasy(fotka v profile). Niekde som čítala že môže chytiť aj do ryšava a tak sa bojím aby mi to nechytilo až moc do oranžova a nevyzerala potom ako mrkva.

Dik za odpoveď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.