Vlasostrasti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 208, 209, 210  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5effaa6bdca74d97cdf8443a297a887bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 9:11 pm    Předmět: Citovat

necelý týždeň bez česania si zjavne vybral svoje - 2x plná vaňa vlasov, a ešte nejaké navyše Confused
chápem, že keď boli tie vlasy zapletené, nemali veľmi kam padať, ale to vypadnuté môžem počítať na stovky... bez zveličovania Crying or Very sad
keď som to videla, nebolo mi všetko jedno - aj keď na parochňu to ešte nebolo, vypadlo ich toľko, že menší príčesok by sa z nich dal vyrobiť bez problémov...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 10:17 am    Předmět: Citovat

Začalo mě trápit maštění vlasů, už je to tak dva měsíce, co se mi vlasy mastí víc než dřív. Už léta mám mycí interval každé 3 dny, teď je vážně ohrožen, už druhý den mi vlasy plihnou a mastí se. Nebýt suchého šamponu, už myju obden. Omezila jsem pečující přípravky (na jaře a v létě mi naopak vlasy dost krepatěly, takže jsem si zvykla na výživné masky), dávám většinou jen obyč kondicionér. Šampony používám samozřejmě bez silikonů, některé i bez sles, takže by neměly vlasy nějak zatěžovat ani příliš dráždit. A stejně furt ne a ne se to zlepšit. Myslela jsem, že třeba pomůže i podzimní razantnější zástřih, že se ty vlasy trochu odlehčí, a nic. Nevím co s tím, přejít na nějaký šampon na mastné vlasy? Nebo doufat, že se to spraví?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 10:47 am    Předmět: Citovat

ladyquerida napsal:
Začalo mě trápit maštění vlasů, už je to tak dva měsíce, co se mi vlasy mastí víc než dřív. Už léta mám mycí interval každé 3 dny, teď je vážně ohrožen, už druhý den mi vlasy plihnou a mastí se. Nebýt suchého šamponu, už myju obden. Omezila jsem pečující přípravky (na jaře a v létě mi naopak vlasy dost krepatěly, takže jsem si zvykla na výživné masky), dávám většinou jen obyč kondicionér. Šampony používám samozřejmě bez silikonů, některé i bez sles, takže by neměly vlasy nějak zatěžovat ani příliš dráždit. A stejně furt ne a ne se to zlepšit. Myslela jsem, že třeba pomůže i podzimní razantnější zástřih, že se ty vlasy trochu odlehčí, a nic. Nevím co s tím, přejít na nějaký šampon na mastné vlasy? Nebo doufat, že se to spraví?

Napadalo mě - nenosíš v tomto nečase kapuce a čepice? Že by to mohlo být tím a tímpádem samo odeznít, až skončé kapucová a čepicová sezóna?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 11:22 am    Předmět: Citovat

Tak to víš že občas nosím, ale ne denně a až poslední dobou. Loni v zimě mi taky vlasy kvůli čepicím a topení trochu plihly, občas se mastily rychleji, ale teď je to fakt pokaždé Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 2:40 pm    Předmět: Citovat

Taky to teď mam. Něco je vzduchu. Koupila sem si jinej šampón v domnění, že je to tím, a nic. Taky sem byla zastřihnout. A taky bez efektu. Snad to přejde, ať neuděláme nějakou nevratnou chybu... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 2:16 pm    Předmět: Citovat

ladyquerida napsal:
Začalo mě trápit maštění vlasů, už je to tak dva měsíce, co se mi vlasy mastí víc než dřív. Už léta mám mycí interval každé 3 dny, teď je vážně ohrožen, už druhý den mi vlasy plihnou a mastí se. Nebýt suchého šamponu, už myju obden. Omezila jsem pečující přípravky (na jaře a v létě mi naopak vlasy dost krepatěly, takže jsem si zvykla na výživné masky), dávám většinou jen obyč kondicionér. Šampony používám samozřejmě bez silikonů, některé i bez sles, takže by neměly vlasy nějak zatěžovat ani příliš dráždit. A stejně furt ne a ne se to zlepšit. Myslela jsem, že třeba pomůže i podzimní razantnější zástřih, že se ty vlasy trochu odlehčí, a nic. Nevím co s tím, přejít na nějaký šampon na mastné vlasy? Nebo doufat, že se to spraví?

Teď se mi děje něco podobného. Normálně jsem si umývala vlasy vždycky 1x za 6 - 7 dní a teď je mám tak 3. den mastné. Ale já to přisuzuji tomu,že mám už větší odrosty (odbarvuji si vlasy) - takže ty se u hlavy rychleji zmastí. No a nebo na nás obě působí nějaká větší moc Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 3:38 pm    Předmět: Citovat

Uf, takze v tom nie som sama?
Ja to mam cca posledneho pol roka - mavala som aj 4. den vlasy este relativne uchadzajuce (dalo sa s nimi aspon na nakup), teraz uz na 3. den vypadam jak umastenej rakosnicek a treba to umyt.
Hlavne mam teda 1 problemove miesto vzadu hore na temene, tie su mastne imrvere, bez ohladu na umytie. Nechapem. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 9:55 am    Předmět: Citovat

Já bych to moje zhoršení viděla tak na cca 3 měsíce zpátky. Jo, a vzadu na temeni se mi to mastí taky šíleně rychle a navíc se mi to tam i špatně umývá. Myju si vlasy totiž jakoby ,,zespod" - sice normálně v záklonu, ale šampon nekydnu na vršek hlavy a nenapěním, ale začínám ho vmasírovávat přímo k hlavě -> tím pádem se mi špatně myje místo, kde se ty vlasy proklatě rychle mastí.
Teď by se tak okomentovala - ,,Bože, její starosti bych chtěla mít!" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 11:03 am    Předmět: Citovat

Taky mám problémové místo vzadu na temeni, tam se mi vlasy zmastí nejrychleji - ale právě až teď poslední dobou, dřív se mi vždycky nejrychleji zmastily vlasy vpředu kolem obličeje (což přisuzuju celkově mastnější pleti a taky si tam často na vlasy sahám, takže to jsem vždycky celkem chápala). Teď mám ze všeho nejdřív mastné vlasy právě na temeni, takže předpokládám, že maštění má u mě v poslední době nějaký jiný důvod než dřív Rolling Eyes
Inu, vidím, že v tom nejsem sama. Snad bude líp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 11:14 am    Předmět: Citovat

gab napsal:
Myju si vlasy totiž jakoby ,,zespod" - sice normálně v záklonu, ale šampon nekydnu na vršek hlavy a nenapěním, ale začínám ho vmasírovávat přímo k hlavě -> tím pádem se mi špatně myje místo, kde se ty vlasy proklatě rychle mastí.

A nepomohlo by teda prostě a jednoduše občas umýt vlasy v předklonu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 208, 209, 210  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.