Ziaja
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a6af4820a7447376296b8fb2cbf0de95Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Barb
0-7
0-7


Založen: 2.10.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 7:29 pm    Předmět: Citovat

Mám dost suchou kůži a jediné, co mi kdy pomohlo bylo máslo od Ziaja Wink měla jsem olivové, pomerančové a teď zkouším kokosové a nemůžu si je vynachválit... Teď jsem vyzkoušela i šampon (pro intenzivní vyhlazení) a masku na vlasy (přírodní oliva) a pro mě zatím snad nejlepší co jsem měla.. Už po prvním použití vlasy nááádherně heboučké. Navíc je i cenově přístupná takže za mě oooobrovský plus, teď se jí fakt držím Very Happy navíc se dá objednat z netu bez poštovného... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 6:50 pm    Předmět: Citovat

Barb, kde?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 7:31 pm    Předmět: Citovat

Mám od Ziaji kakaové tělové máslo a je boží! Koupila sem ho velký kelímek za 99korun (nebyl ve slevě), protože nemá na prvních místech parafinum liquidum ani cera microcristalina atd.. Složení začíná Aqua, elaeis guineesis (palm) oil, cetaryl ethylhexanoate, butyrospermum parkii (shea butter) atd atd., hezky voní,jemné a není tuhé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 8:00 pm    Předmět: Citovat

Já mam denní krém s kozím mlékem. Krém jsem dřiv používala a zhoršila se mi pleť, pálila (možmá to bylo i něčím jiným). Pak jsem si koupila ryor (argan- ten ušel a pak 24h - hydratační - pleť se zas zhoršila). No, proč to píšu... koukla jsem se na složení a jako totální laik jsem googlila.... ehm... nedivim se, že mi ryor hydratační a kozí krém ziaji nevyhovovaly- totální chemie (methylparaben, ethylparaben, dimethicone,... v ryoru jako bonus paraffinum liquidum hned na druhém místě složení)... A já si myslela, že jsem objevila něco, co mi konečně sedne a co seženu všude Evil or Very Mad Takže je to jasný ... na pleť hledám už jen něco opravdu z přírody (certifikované), rozmýšlím se nad weledou a urtekramem. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 8:04 pm    Předmět: Citovat

zanet: s tím krémem Ziaja kozí mléko mám taky zkušenost, strašně mi ucpával póry... ale Ryor fakt obsahuje takovéto humusy? ach jo... dlouho jsem od nich nic neměla a docela mi předtím ta značla vyhovovala (tak tři čtyři roky zpátky, ale to jsem se nepídila po složení)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 8:15 pm    Předmět: Citovat

No ten krém (co mam teď, hydratačníh 24h) je plný těhle,,dobrot". Ten agranový neměl tuším taková ,,mňamky". Taky mi vyhovoval o něco víc. každopádně se mi všechny ty supr ingredience podepisují na pleti, takže už fakt jen certifikovanou přírodu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 9:22 pm    Předmět: Citovat

Ryor se nezdá, ale je to fakt chemická bomba s nějakým tím přírodním výtažkem, je i hodně parfémovaný... Taky mi nesedl, Ziaja taky ne. Na Ryoru je mi sympatické, že je to česká firma, ale jinak opravdu nic moc. Confused
Měla jsem Weledu, kosatcový hydratační krém a byl docela fajn, stačilo ho maličko a pěkně hydratoval, stačilo mi ho používat jenom občas.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 10:08 am    Předmět: Citovat

Docela ráda bych přidala na jméno téhle značky pro změnu kladný názor. Dostala jsem teď nedávno poměrně pestrý balíček s Ziaja kosmetikou - šampony, těl. mléko, sprchový gel, krém... Složení mě na první pohled dost odradilo: opravdu je to solidní chemie, byť poměr těch přírodních složek(kozí mléko, v šamponech slunečnicový extrakt či výtažek z kopřivy aj.) není zas až tak stopový. Čekala jsem, že právě dík přídavkům Sls a dalších umělotin všechno akorát jednou vyzkouším, týden budu léčit přesušenou a podrážděnou pokožku, a pak se těch produktů nějak decentně zbavím. A ono ne. Smile Jak šampony, tak sprchový gel a různá mléka hodnotím jako vysloveně příjemnou záležitost. Působí jemně, nedráždí zbytečnou parfemací, dobře hydratují. Takže za mě spokojenost. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.