Pozdrav z Brna :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d320be394cd842dd2cddd1477d4cd96aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jerryna
8-20
8-20


Založen: 3.1.2015
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 6:09 pm    Předmět: Pozdrav z Brna :) Citovat

Ahoj,

již tak před 5ti lety jsem tu pročítala témata o heně, pak pauza, a teď se pachatel vrací znovu na místo činu Very Happy

Začalo to jednou diskuzí a teď tu sedím už pár dní a stále nacházím nová a nová pro mě zajímavá témata.

Nějaké fotky vlasů mám u sebe na profilu - kdyby někoho zajímalo. Po přečtení pár diskuzí bych je měla nejradši tak o 20 cm delší. A nejlíp hned a okamžitě Laughing

Děkuji za pěkně udržované fórum s řadou zajímavých témat a fotek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 9:04 am    Předmět: Citovat

Vítej! Koukla jsem k tobě do profilu a máš je už beztak dlouhatánské! Dobrá práce. Tak ať it ještě rostou. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerryna
8-20
8-20


Založen: 3.1.2015
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 9:52 am    Předmět: Citovat

Děkuji Very Happy

Ani nevím, jak mi narostli. Měla jsem vlasy po pas, a pak mi jedna kadeřnice zvrtala sestřih, a měla jsem najednou valsy nad ramena! Mad
Tak pak jsem šla na kraťoučký sestřih, tak 2 cm vzadu. Když se mi to omrzelo, nechala jsem růst, růst a najednou jsou po pas. Možná to bylo tím, že jsem přestala barvit a různě ničit vlasy. Teda, ničim si pramínky vlasů v ofině - používám barvy directions. Jenom hnědá mi na mě přijde moc nudná a fádní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.