Pleťové oleje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0db334463c4a562ffb6cfb5acbf9f23fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt leden 08, 2015 1:00 pm    Předmět: Citovat

Musím sem jít vychválit olejíček Oříšek Inků od Primavery. Na radu Mitsuuko jsem si jej pořídila.

Chtěla jsem si nejdříve koupit Biofázi, ale po přečtení pár recenzí jsem z toho ustoupila. Má pleť je hotová katastrofa Laughing suché tváře, T-zona kluziště, nerovnoměrná barva, brada náchylná na pupínky v minulosti zasažena dermatitidou. Radost se o ni starat. Přechod na přírodní kosmetiku a lávovou zem mi strašně pomohl, ale pořád jsem nemohla najít ten můj krém/olej. Vyzkoušela jsem kokosový (asi největší chyba Laughing), meruňkový, jing-jang, od Khadi na akne, arganový - všechny mi pleť ucpávaly. Ustálila jsem se na krému od Cannadermu, ale pořád to nebylo ono.

Týden používám Oříšek Inků a nestačím se divit. Pleť rozzáří (vážně!), sjednotí barvu, což jsem myslela, že ani nejde, začaly se mi zesvětlovat skvrnky po akne, na bradě nic nového neraší spíš naopak a HLAVNĚ mi upravil maštění, skoro už nemusím používat odsávací papírky Smile

Mohu jen doporučit Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 4:37 pm    Předmět: Citovat

No to je něco. Mám taky nevyrovnanou pleť, která se mastí (slovo kluziště je fakt přesný! Laughing ) Dává se na suchou pleť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evolet
21-40
21-40


Založen: 5.1.2012
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 10:21 am    Předmět: Citovat

Moje pleť je taková zvláštní, zřejmě smíšená... hodně záleží na konkrétní péči kterou zrovna pužívám ,ale tak to je asi normální... ale hlavně je citlivá a musím říct, že hodně mi vyhovuje olejíček o dSaloosu Bio Argan Revital, kde je smíchných několik olejů (už nevim jaký, ale 100% je tam arganový Very Happy pak myslim, že ještě šípkový ale to nevim jistě) a co je hlavně supr olej je konopný... ten bych řekla, že musí vyhovhovat snad každýmu... taky je super na různý popálení a takový věci. Doporučuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.