I love chocolate yes I really really do
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c28e3d0071b7d4cfebcbe837193a0ecbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 5:04 pm    Předmět: Citovat

hankaflakanka napsal:
Chaluzska napsal:
Já dneska s kamarádkou (mimochodem také blázen do dlouhých vlasů) potkala jednu asiatku, tedy ona se spíš k nám trochu přidala, chtěla se na něco zeptat, ale byla to moc milá slečna a ta měla vlasy někam po zadeček skoro až pod, ale opravdu krásné, i konce měla pěkně husté. Nechávala si je růst od 14, kdy měla klasické mikádo, teď je jí 19. Takže už za 5 let jí takhle krásně vyrostly... také bych chtěla mít takové geny...


Tojo geny dělaj hodně...A zdá se mi že všeobecně mají asiatky daleko krásnější vlasy než evropanky....

To je pravda ale taky asiatky mají naprosto odlišnou stravu od evropanek.Jedí mnohem více rýže a zeleniny a méně masa a mnohem méně sladkého
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaflakanka
161-320
161-320


Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 4:29 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
hankaflakanka napsal:
Chaluzska napsal:
Já dneska s kamarádkou (mimochodem také blázen do dlouhých vlasů) potkala jednu asiatku, tedy ona se spíš k nám trochu přidala, chtěla se na něco zeptat, ale byla to moc milá slečna a ta měla vlasy někam po zadeček skoro až pod, ale opravdu krásné, i konce měla pěkně husté. Nechávala si je růst od 14, kdy měla klasické mikádo, teď je jí 19. Takže už za 5 let jí takhle krásně vyrostly... také bych chtěla mít takové geny...


Tojo geny dělaj hodně...A zdá se mi že všeobecně mají asiatky daleko krásnější vlasy než evropanky....

To je pravda ale taky asiatky mají naprosto odlišnou stravu od evropanek.Jedí mnohem více rýže a zeleniny a méně masa a mnohem méně sladkého


Nojo asi na ty strave neco bude... Rolling Eyes Kdyz ta cokolada je tak uuuzasnaaa! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 5:54 pm    Předmět: Citovat

Moc bych chtěla mít dlouhé vlasy, ale nevím nevím, jestli se kvůli tomu vzdám čokolády... Laughing spíš teda určitě ne... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:08 pm    Předmět: Citovat

Pro dlouhé vlasy fakt cokoliv, ale nikdy se nevzdám Milky s jahodovou náplní. ŇAM Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

Sad Pro mě je Milka nepříjemně sladká. Chutná čokoláda je u mě od 60% výš, jinak je to příliš matlavé, ulepené a přeslazené. Bohužel, nemůžu si pomoct Sad

Výše psané se ovšem nevztahuje na kakao, čokoládové krémy, pařížskou šlehačku ani na Pikao Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

A to tak čokoláda moc škodí vlasům? Je pravda, že se mi po ní strašně vyraší obličej, ale naprosto neskutečně, přesto... no znáte to. Čokoláda forever Smile Přijde mi to jako moc krutá daň, kdybych se měla vzdát čokolády. No ale zpět... u obličeje to chápu - podporuje množení buněk, bakterií, virů, infekcí a podobných fujky, ale proč by to mělo vadit vlasům?

Naposledy upravil Kathory dne st listopad 28, 2007 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Moc bych chtěla mít dlouhé vlasy, ale nevím nevím, jestli se kvůli tomu vzdám čokolády... Laughing spíš teda určitě ne... Embarassed


Ale prosimtě, čokoláda vlasům určitě neuškodí Wink čokoláda přináší radost a vlásky poznají, že máš radost a pak taky s radostí rostou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Chaluzska napsal:
Moc bych chtěla mít dlouhé vlasy, ale nevím nevím, jestli se kvůli tomu vzdám čokolády... Laughing spíš teda určitě ne... Embarassed


Ale prosimtě, čokoláda vlasům určitě neuškodí Wink čokoláda přináší radost a vlásky poznají, že máš radost a pak taky s radostí rostou Wink


Very Happy Very Happy Very Happy tak to jo, to si nechám líbit Very Happy ....

... mám pocit, že spousta vláken tady skončila u čokolády Laughing mňam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

To bude asi znamení abych dorazila tu pomerančovomandlovou Lindtku z kancelářských zásob co mi z ní zbývá už jen jeden čtvereček Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
To bude asi znamení abych dorazila tu pomerančovomandlovou Lindtku z kancelářských zásob co mi z ní zbývá už jen jeden čtvereček Very Happy


ach... Razz slint... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.