Obal výrobku-ovlivňuje vás?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2002da42e26d0f655c266ef67b09b674Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ovlivní můj výběr obal výrobku?
hodně
20%
 20%  [ 16 ]
většinou ano
32%
 32%  [ 26 ]
nepřemýšlím nad tím
16%
 16%  [ 13 ]
většinou ne
25%
 25%  [ 20 ]
vůbec
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 80

Autor Zpráva
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2012 2:53 pm    Předmět: Citovat

Obal mě ovlivňuje - pokud má spolehlivý, prověřený označení, že není testovanej na zvířatech, tak má výrobek šanci - další otázkou je složení a fakt, jestli zrovna tohle teď nutně potřebuju, zvlášť kosmetika leze do peněz, pokud si člověk vybírá tu netestovanou či s přírodnějším složením (méně pěnidel, pokud možno bez parabenů....atd).
Jinak co se týče estetický stránky věci, tak jsem hodně vnímavá vůči barvám (sama si občas hraju na Picassa Smile ) takže někdy trochu trpím při pohledu na barevný kombinace nebo přílišnou přeplácanost, na druhou stranu mě dokáže příjemně překvapit vkusně a barevně vyváženej obal. No co, každej máme svoji úchylku, u mě jsou to barvy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2012 2:59 pm    Předmět: Citovat

Obal na mě může zapůsobit, že zrovna pro tenhle výrobek sáhnu do regálu. Pak ale přichází čtení složení a zhodnocení funkčnosti obalu (např. si nerada kupuju pleťové krémy v kelímku, do kterého se musí sahat). Takže když něco kupuju, obal může rozhodnout, v jakém pořadí si několik výrobků prohlédnu, ovšem sám o sobě o výběru nerozhoduje.
Že bych si ale něco koupila jen kvůli obalu, to se mi asi nestalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2012 4:08 pm    Předmět: Citovat

Mozno ma to ovplyvnovalo niekedy, ked som este nedbala na to, co si na seba davam. Teraz si vsak zasoby kontrolujem a dopredu rozmyslam, ci si zas kupim to iste alebo vyskusam nieco ine (a to vacsinou hladam na nete alebo priamo tu nejake skusenosti s danym pripravkom, aby som vedela, do coho idem). "Naslepo" uz nenakupujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Butterfly
21-40
21-40


Založen: 24.1.2015
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 7:23 pm    Předmět: Citovat

Ne-e. Co mě osvítilo DV, věnuji větší pozornost složení. Studuju to jak nějaký chemik Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 7:32 pm    Předmět: Citovat

Ovlivňuje. Někteří výrobci mají děsný obaly. Třeba bione nebo freeman. Výrobek mi musí bejt sympatickej, když mi všechno dlouho vydrží a je to na tý poličce třeba půl roku. Ale není to hlavní kritérium. Nakonec je nejdůležitější obsah a funkčnost.

Mimochodem, co by takové Bione, co spoustě lidí sedí, prodalo kosmetiky, kdyby vypadalo (a vonělo) jako takový řekněme Syoss. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 9:29 pm    Předmět: Citovat

Obal prodává, to bezesporu!!! Mě to ovlivňuje 100%. Myslím, že ženy hodně dají na obal, je to pro nás velké pokušení. Stejně tak jako šustění papíru od čokolády Smile. A výrobci to moc dobře vědí. Muži na obal tak nedají jako my. Můj manžel mě už mnohokrát přistihl, že věci nakupuji hlavně díky obalu. Ví to o mě, a vždy se mi směje. Je to moje slabost a měla bych si na to dávat větší pozor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 9:41 pm    Předmět: Citovat

Jelikož znám obrovsky nepříjemný a nesnesitelný pocit ze zničených vlasů z těch úžasných a dokonalých chemických šamponů, žádný výrobek, který je něco jiného než co nejvíc, nejlíp úplně, přírodní a neznám ho ze svých zkušeností, a je chemického původu mě vůbec ale vůbec neláká...Navíc se mi ty obaly šamponů z drogerie ani vůbec nelíbí - jsou takový hloupě útočící reklamou, jak se snaží kupujícího nalákat, je to dost okatý, často nevkusný a okatě lživý
Na druhou stranu u svých oblíbených jsem ráda za hezký obaly, ale většiniou je to tak, že tyto nejsou provedeny tak křiklavě, ale s mnohem větší jemností, citem.Mnohdy pak u mě dojem z obalu zpětně ovlivní používání výrobku. Aspoň nemusím mít nikde na výstavě ty přeplácaný křiklavý obaly, který už jenom tím obalem mi nepůsobí dobře na nervy, natož abych věřila, že mi nerozežerou kůži a vlasy...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.