Čelenky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a89ed7c2046a25660691f6e945b2d76aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 2:32 pm    Předmět: Citovat

Jo jo, to je přesný. A nejlepší je to v autě, když ty brýle potřebuji rychle dostat na nos, protože nic nevidím. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 12:44 pm    Předmět: Citovat

Dámy, já jsem párkrát zkusila připnout čelenku za ušima pérkama. Někdy to funguje a lépe drží. Držela mi tak dobře v zimě šála, když jsem z ní dělala čelenku/čepici.
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 2:09 pm    Předmět: Citovat

Olina napsal:
Dámy, já jsem párkrát zkusila připnout čelenku za ušima pérkama. Někdy to funguje a lépe drží. Držela mi tak dobře v zimě šála, když jsem z ní dělala čelenku/čepici.

to jsem taky zkoušela, s látkovýma - výsledek byl, že mi sklouzla po vlasech dozadu a držela právě za ty pérka na pár vlasech, taky lahoda to vymotat Very Happy no a z pevných čelenek mě bolí za ušima od paciček po 10 minutách. Ach jo, a přitom se mi čelenky tak líbí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 8:38 am    Předmět: Citovat

Nemáte někdo tip na obchod v Brně, kde mají hezké čelenky, velký výběr a hlavně rozumné ceny? Nedám za čelenku víc, než stovku.
A ještě, který typ čelenek (ne gumy) drží dobře na jemných vlasech? S bodlinkama, spirály nebo jen hladké?
Díky všem předem. Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 7:04 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Nemáte někdo tip na obchod v Brně, kde mají hezké čelenky, velký výběr a hlavně rozumné ceny? Nedám za čelenku víc, než stovku.
A ještě, který typ čelenek (ne gumy) drží dobře na jemných vlasech? S bodlinkama, spirály nebo jen hladké?

Jak je Tesco u nádraží, tak dole u vchodu vedle levných knih je z ulice obchůdek s různýma vlasoozdobama, bižuterii apod., je na něm cedule 80% výprodej a čelenek jsem tam zahlídla spoustu, ale bohužel jsem hodně spěchala, takže jsem kolem jenom prolítla, takže ceny nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 7:10 pm    Předmět: Citovat

Mrknu tam. Díky. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2014 7:52 am    Předmět: Citovat

Elysion napsal:
...takové ty cca cenťák široké elastické čelenky ...
..ačkoliv oni jsou naprosto normálně velké, tak má hlava asi zřejmě ne, protože mi pomalu postupně sjíždí dozadu, dokud se nesundají... Confused Mám tak jemné vlasy, že čelenku prostě nezadrží, ale naopak ona hrne je a pinetky v mém případě nemají smysl, protože mi dlouho nedrží ani když na ně žádná vnější síla nepůsobí...

tiki napsal:
Tak mě tohle dělají úplně všechny členky. Proto je nenosím...

vercaskockama napsal:
Elastické čelenky jsou pro mě věc naprosto nenositelná, dělají přesně to, co tu bylo popsáno - prostě sklouznou dozadu a pokud možno u toho ještě nepříjemně tahají za vlasy. Strašně se mi líbí, ale nosit je prostě nemůžu (jak ty široké pruhy, tak ty tenké jakoby gumičky, různé copánkové atd). Jediná pro mě nositelná čelenka je plastová, ale musí být většíí, takže v krámě vždy zkouším nasadit na hlavu Very Happy ...

Titania napsal:
Já mám na čelenky blbej tvar hlavy, vzadu není elegantně vypouklá, ale spíš divně spláclá... Takže podobnej problém...

ani nevíte, jak jsem ráda, že nejsem sama. Smile a to bych ani neřekla, že mám spláclou hlavu.. spíš právě naopak. Shocked tak fakt nevím, čím to je. dělají mi to i šátky. a brýle tak nosit nemůžu, protože se moc natahujou a pak se po nějaké době zlomí, takže já jsem úplně v pytli. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 11:25 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusila jednu čelenku teda namočit do vody (naštěstí barvu nepustila) a natáhnout na takovou nádobu s trochu větším obvodem, než je ten můj "šikmý obvod" hlavy... Po dnu jsem sundala a vytáhla se tak maximálně o cenťák, takže zlepšení téměř žádné... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leco105
0-7
0-7


Založen: 30.1.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2015 10:24 pm    Předmět: Kde sehnat čelenky do vlasů? Citovat

lll

Naposledy upravil Leco105 dne út říjen 10, 2017 12:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 10:20 am    Předmět: Re: Kde sehnat čelenky do vlasů? Citovat

Leco105 napsal:
Zdravim, behem nekolika pristich mesicu se chci tak trochu zmenit a to vcetne sveho pacesu. Momentalne mam dlouhe vlasy po pas a zalibil se mi uces s celenkou, a tak si googluju, kde bych si nejake mohl koupit, ale ke vsi smule neuspesne. Tak se vas ptam, kde se da sehnat celenka (chlapska, takze zadne kyticky, ponicci, zkratka nic zenskyho) do vlasu z bavlny, vlny nebo jakehokoliv materialu z nehoz se vyrabi hadry. Zadnou sportovni Nike ci Adidas, ale takovou, kterou bych mohl bezne nosit.

Jsem trosku narocnej, ale ja vam verim. Very Happy

Ahojky, já znám na tyto estra pohledávky jedině fler.cz:
http://www.fler.cz/zbozi/pro-muze/doplnky?where=zbozi&search=%C4%8Delenka

Snad Ti to pomůže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.