Vlasová voda Pleva
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=99bf94587d8adab16875f598924d642cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 11:47 am    Předmět: Citovat

z toho počasí mě hrozně svědí hlava.u jsem to nevydržela,tak jsem se odhodlala zkusit tu vodu s mateří kašičkou Smile uvidíme,jak to dopadne.Zatím jsem si ji dala jen jednou,ale hned mě kůže přestala svědit a dělá to takový příjemný pocit.Doufám jen,že se mi po tom nebudou dělat lupy,jak si tu někdo stěžoval Confused Shocked to by mě celkem mrzelo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
3sterka
21-40
21-40


Založen: 11.5.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 8:06 pm    Předmět: Citovat

tak sem dneska zavítala do zdravé výživy a bohužel sem neodolala...poličku zdobí šampon s propolisem a vlasová voda s mateří kašičkou Smile šampon je docela maličký za tu cenu:/ tak uvidíme co na to vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2013 3:28 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem doma vyhrabala vlasovou vodu s propolisem od Plevy těsně po datu "spotřebujte do"...

Co se vůně týče, já v tom cítím alkohol a pak ještě něco, co nedokážu přesně identifikovat (asi ten propolis).

Účinky nemůžu hodnotit, nikdy jsem ji nepoužila. Než jsem se k tomu po nákupu dostala, měla jsem tu "čest" vyzkoušet šampon s propolisem od Plevy - naprosto šílené obrovské lupy zůstávající ve vlasech, přesně jak píše Bílá Pivoňka, že to měla po vodě s propolisem. Jsou to takové prapodivné lupy, úplně jiné, než jsem kdy měla po čemkoli jiném - takové jaksi "tuhé", co se pevně drží na pokožce hlavy. Zbavovala jsem se jich několik měsíců. Z tvorby těchto "divných" lupů podezřívám propolis - asi nějaká alergická reakce? (Já mám taky přehnané reakce na kde co...)

Po té zkušenosti s propolisem od Plevy se dost bojím propolisovou vodou na hlavu dát. Přemýšlím, že bych to ozkoušela - maximálně ale na nějakém malém místě vzadu na hlavě. Když už tu vodu mám doma... (a nebyla zrovna levná - 75 Kč za 110 g)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2014 4:43 pm    Předmět: Citovat

Já před rokem zakoupila a poctivě vykapala oba druhy vodiček od Plevy- Osobně bych dala přednost spíš mateří kašičce, ale propolisová mi zase lépe voněla.

Na druhou stranu, na co bych si kupovala tohleto za tolik peněz, když alkohol, vodku nebo slivku v pohodě seženu a propolisu mám doma kilo, stačí naložit a pak rozředit podle tabulky. To samé si říkám u vícero ryze přírodních kupovaných věcí. Jako je lichořeřišnice, nebo lopušák. Oboje, když se mi osvědčí, začnu dělat doma po litrech. Nejsem škrt, ale zase bych byla blbá to nakupovat, když to jde udělat levně doma.

Za sebe Plevu můžu doporučit, ale že bych potom měla vlasy po kolena, to zase ne. Spíš šlo o ten pocit, že pro svoje vlasy něco dělám a taky dvě lahvičky nejsou dost dlouho na posouzení výsledků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 9:35 pm    Předmět: Citovat

máte někdo složení šamponu, kondiše nebo té vodičky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 10:26 am    Předmět: Citovat

Yvainnie napsal:
máte někdo složení šamponu, kondiše nebo té vodičky?


Pleva vlasová voda s propolisem obsahuje pouze propolis naložený do lihu a dodatečně rozředěný. Nic víc.
Tím je snadné se dopídit, jaké má účinky. Propolis je velice všestranný, a přírodně antibakteriální. Bude to dobré podle mě i na lupy (což jsou plísně)- Proto jsem i psala, že by se to dalo dělat doma :3

Ostatní výrobky nevím, anebo si to už nepamatuji... ani jsem přesné složení nenašla na jejich webu: http://www.pleva.cz/p/vlasova-voda-s-materi-kasickou-pleva

Ale mají sekci ,,ptejte se", tak by se dala zneužít k tomuto účelu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.