Indiánská metoda opalování konečků
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db90e7941f3051faeb87b01930725eb7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 11:06 am    Předmět: Citovat

No tak nakoniec som to dnes rano riskla, zobrala plamienok,zatocila a palila svieckou ale ptm co som sa okydala voskom tak som ju vymenila za zapalovac, robi sa s nim lahsie a rychlejsie. Bol z toho celkom bordel z ohorenych koncekov ale su zatavene. Teraz uz len uvidim aky efekt to ma z dlhodobeho hladiska, len mne sa konceky az tak moc nestiepia kedze vacsinou mam vlasy zapletene. Zda sa , ze sa tak nepramienkuju ale tak su to len dve hodiny po tom co som to spravila tak uvidim. Mozno pridam nejaku fotku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 11:53 am    Předmět: Citovat

Jejda, koukala jsem na to video a uplně mi z toho běhal mráz po zádech, jsem nečekala, že to nechají až tak hořet Very Happy Ale je fakt, že kdyby se mi hodně třepily konečky, tak bych do toho asi šla. Já mám konečky spíš ulamovací než třepící...
Jinak teda mě se stalo, že po žehlení vlasů se mi konečky jakoby zatavily a ty roztřepené a polámané zmizely. Myslíte, že to může být podobné, že se mohly tou žehličkou zatavit podobně jak plamenem svíčky? Nebo je tam důležité to hoření?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 12:04 pm    Předmět: Citovat

Bohuzel ne..
Zehlicka pusobi dlouhodobe, pri nizsich teplotach, nevim jestli kolem 200ºC nebo kolik to ma... Ohen ma kolem 800ºC, ale pusobi jen chvililinku, takze zehlickou ten sam efekt bohuzel dosahnout nejde, zehlicka vlasy pali prave tim dlouhym pusobenim na strukturu vlasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 5:59 pm    Předmět: Citovat

Ach jo..:/
Já jsem myslela, že to funguje Very Happy tak asi mi prostě ty konce opadaly jak se to zahřálo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.