Suché, jemné, rozlietané na dotyk drsné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd98bb9e05d516f60058ea363a3b6e65Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 2:31 pm    Předmět: Citovat

Na melíry od obočí a dál bych asi zkusila i zábaly na celou hlavu, aby to ty vlasy vyživilo kompletně. Myslím, že ty melíry kousek od hlavy budou péči taky potřebovat, protože při mytí se na mě určitě dostane šampon, který je může vysušit, třeba konečky do kontaktu se šamponem tolik nepřijdou. Ještě k těm šamponům mě napadlo zkusit nějaký na citlivou pokožku hlavy, ten by nemusel vysušovat. Já používám tenhle od Baley a vlasy mi po něm neplihnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 3:56 pm    Předmět: v Citovat

[quote="Veera"]Na melíry od obočí a dál bych asi zkusila i zábaly na celou hlavu, aby to ty vlasy vyživilo kompletně. Myslím, že ty melíry kousek od hlavy budou péči taky potřebovat, protože při mytí se na mě určitě dostane šampon, který je může vysušit

to je určitě pravda, jen se bojím, aby pak vlasy nebyly mastné, ale když je po zábalu umyji třeba březovým šamponem, tak snad nebudou. Ta balea nevypadá špatně, až dopotřebuju šampon, tak bych ho mohla zkusit. Jen doufám, že až mi ten melír odroste, že budu moc používat šampony jako březový nebo na objem, jelikož jedině po nich mám objem a vlasy nejsou ulízlý a mastný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 4:19 pm    Předmět: Citovat

Musíš vyzkoušet, jaké množství oleje ti nevíc sedne. Napoprvé dát raději maličko a když se to bez problémů vymyje, zkusit příště trochu přidat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 4:21 pm    Předmět: v Citovat

asi jo, budu muset zkoušet, díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dienda
8-20
8-20


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st listopad 13, 2013 9:37 pm    Předmět: Citovat

Mam taky melirovane, jemne polodlouhe vlasy, najnovejsi pripravky ktere pouzivam uz cca mesic jsou od Revlon sampon a 2 fazovy kondicioner na blond vlasy rada Equave s keratinem a objemova pena od Paul Mitchell..tak krasne vlasy jsem jeste snad ani nemela a o objemu ani nemluvim..a to jsem 2 roky ozivovala vlasy po poslednim meliru, same prirodni sampony bez suseni, strihala jsem si sama jenom konecky a vlasy nic moc.. jedine co mi jakz takz pomahalo byl Redken na blond vlasy, Logona Bambus sampon a pivni sampon od manufaktury, to na stridacku a objemova pena redken body full. jenomze vlasy v me puvodni barve mastne a jemne , rozlitane s vysusenymi koneckami a prave pred mesicem jsem udelala posledni pokus s melirem a ustrihla jsem 6 cm z delky s tim, ze asi pujdu na kratko..Ja nevim, co ja jsem nakupila kondicioneru, masek na vlasy, oleju, nic mi nepomohlo..oleje a masky mi ty suche konce vubec neozivily..ty vlasy po prirodnich pripravcich byly dehydratovane..asi jenom priroda taky neni spasa..navic se mi zacaly tvorit i lupy..nerikam ze Revlon je to jedine co pomuze, mne zatim neskutecne vlasy spravil a uvidim co bude dal..ale zrejme ten keratin je potreba vlasum dodat a misto olejovani spise je potreba hydratovat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 1:44 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli se to úplně hodí do tohoto tématu, ale co používáte na rozlítané vlasy? Já teda osobně cuchancema netrpím, já už se snad půl roku nečesala (jenom když si chci nechat záležet na drdolu)...ale mám problém, že mi vlasy trčí kde můžou. Hlavně taková ta travička nových vlasů u čela, nad ušima a u pěšinky. Docela mě to deptá, protože mi to dodává ještě větší výzor lesní žínky Very Happy má někdo nějakou radu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.