Jak nosit v lete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8f8f6bfdf9f17e06fba2222ebc36b104Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 2:38 pm    Předmět: Citovat

U mě je nejhorší to, že se hrozně přes léto potím a to i na hlavě, takže když je mám rozpuštěné, jenom si je zamastím a to bych je musela pořád umývat, nevypadá to moc hezky. Rolling Eyes Ale nějaké výrazné poškození u nich naštěstí nepozoruju, nebo jsem si nikdy nevšimla. A to nepoužívám žádné přípravky proti slunci.. ale je fakt, že nechodím k vodě, nejezdím k moři a na tom slunci taky moc dlouho nepobydu. Very Happy Naštěstí už je léto za námi a já se konečně můžu těšit na podzim a na zimu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 6:31 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
U mě je nejhorší to, že se hrozně přes léto potím a to i na hlavě, takže když je mám rozpuštěné, jenom si je zamastím a to bych je musela pořád umývat, nevypadá to moc hezky. Rolling Eyes Ale nějaké výrazné poškození u nich naštěstí nepozoruju, nebo jsem si nikdy nevšimla. A to nepoužívám žádné přípravky proti slunci.. ale je fakt, že nechodím k vodě, nejezdím k moři a na tom slunci taky moc dlouho nepobydu. Very Happy Naštěstí už je léto za námi a já se konečně můžu těšit na podzim a na zimu.


Joo, to znám, ráno myju, protože mýt večer tak do rána se stejně zapotím jak sviň, no a jak vylezu dopoledne ven, tak mi z nich slunko (spíše teda následný pot) nejlépe v kombinaci s větrem vyrobí pár mastných pramínků Evil or Very Mad a jelikož nosím už dva roky krátké mikádo, nezbývá než falešný culíček a tunu laku s UV filtrem (teda údajněVery Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2014 9:35 am    Předmět: Citovat

Mohl by mi někdo (prosím) poradit nějaký "účes" do vody, aby se mi nenamočily vlasy? Mě zkrátka klasický drdol s pinetkama moc dlouho nevydrží a tíhou spadne. Po fénu mám ty vlasy hnusně vysušené, tak nad ním ani nechci uvažovat Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2014 9:45 am    Předmět: Citovat

účes to síce nie je, ale ja si do vody vlasy normálne vypnem hore s veľkou sponou - vlasy to udrží, nespadnú, nevyšmyknú sa... akurát to nevyzerá bars dobre... a chce to fakt veľkú sponu Very Happy
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2014 9:52 am    Předmět: Citovat

Drdol s jehlicovou sponou

http://dlouhevlasy.cz/images/comprofiler/plug_profilegallery/15009/pg_1270520965.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2014 1:09 pm    Předmět: Citovat

wensdy, to je nádhera! A ta barva! Vždycky lituju, že na zrz nejsem ten správný barevný typ...

lilly: Jedna má známá s podobně dlouhými vlasy nosívala vysoko vyčesaný "copový drdol"; na nejvyšším místě hlavy si udělala culík (i s gumičkou), pak vlasy zapletla do copu, na konec další gumička, cop omotala kolem té první gumičky a skrz vzniklý drdol prostrčila kolmo na sebe dvě asi centimetr široké ploché jehlice.

Mimochodem - co za pinetky používáš? Takové ty "otevřené drdolové", nebo ty normální (které se dají třeba použít místo sponek)? Jak dlouhé? Mně třeba (mám teď podobně dlouhé vlasy jako ty, řidší) s normálně dlouhými pinetkami (jakýmkoli typem) drdol prostě nedrží; pak jsem jednou v Brně v kadeřnických potřebách koupila takové extra dlouhé a drdol drží perfektně Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2014 4:17 pm    Předmět: Citovat

Philogia: děkuji Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2014 9:46 pm    Předmět: Citovat

Děkuju všem za rady Wink

Philogia: já mám úplně obyčejné malé, které se musí zasunout... používala jsem jich vždycky několik a stejně to nepomohlo a při vytahování mi tak akorát trhaly vlasy Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2014 8:05 pm    Předmět: Citovat

lilly napsal:
Mohl by mi někdo (prosím) poradit nějaký "účes" do vody, aby se mi nenamočily vlasy? Mě zkrátka klasický drdol s pinetkama moc dlouho nevydrží a tíhou spadne. Po fénu mám ty vlasy hnusně vysušené, tak nad ním ani nechci uvažovat Confused


ahojky! já jsem letos přežila dovolenou u moře s jehlicovým drdolem - koupila jsem si pro tyto účely ebenovou jehlici z hpstylu (hpstylstudio.cz) a velká spokojenost - nejvíce se mi osvědčil drdol "chtyneš vlasy jako do culíku a od hlavy motáš a motáš, pak se Ti ti kroucené vlasy začnou smotávat - tak uděláš u hlavy smotanec a ten prošpikuješ "prošiješ" jehlicí". Aby jehlice přežila vodu, musí být ebenová - přežila bez úhony, jupí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caetrin
0-7
0-7


Založen: 30.12.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 7:42 pm    Předmět: Citovat

Nejlpeší a léty vyzkoušený letní (a vlastně celoroční Smile) účes je u mě falešný culík. Je tam dost vlasů na to, aby se nespálil krk, ale zároveň málo vlasů na to, aby pod nima bylo horko, navíc je s tím mraky variací, dá se to všelijak plést a vlasy zdaleka nemusí bejt každej den stejný. Od obyč gumičky až po tohle: http://www.deviantart.com/art/Faire-Hair-Elven-Ranger-391196503
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.