Jaký účes máte dneska?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 114, 115, 116, 117, 118  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3a6de8529c6b179f911c8bee13b9cdb8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2015 9:57 pm    Předmět: Citovat

Dneska mi ráno připadalo, že i se suchým šamponem vypadají vlasy děsně, tak jsem si na hlavě udělala "organizovaný chaos" Very Happy Z několika předních pramenů jsem si udělala nezagumičkované copy, povolila je, co nejvíc to šlo, aby vypadaly, že jsou větší, a nějak směrem dozadu jsem je různě připinetkovala. Vlasy jsem pak vzala do vyčesaného culíku a protáhla ho (ale ani ne napůl, ta "smyčka" byla jen malá) a zagumičkovala, tu smyčku jsem pak připinetkovala směrem dolů, takže ty konce vlasů pak vypadaly jako při skřipci. Very Happy
Mamka mi řekla, že to vypadá hrozně divně, ale 2 lidi mi to pak pochválili Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 6:30 pm    Předmět: Citovat

Od čela po stranách zapletené dutch braid, vzadu spojené (z poloviny vlasů). Zbytek stočený do infinity bun pod to, zapinetkováno. Dozdobeno velkou kytkou doprostřed.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 7:08 pm    Předmět: Citovat

ja som dnes mala pol dňa vlasy v chvoste, a teraz to dosť ľutujem, keďže ma neskutočne bolia korienky
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2015 8:36 pm    Předmět: Citovat

Rozpuštěné vlasy, jen přední prameny sepnuté vzadu do copánku. Už to zkoušet nebudu - vždycky to pak vypadá, že mám na hlavě jen pár chuďoučkých cancourků. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 9:39 am    Předmět: Citovat

Já mám po dlouhé době culík. Předtím jsem tak týden chodila v cinamon bunu... Ne furt v jednom, vždycky jsem to ráno poctivě přečesala, ale mám takové období, kdy se mi nechce nic vymýšlet (aneb ten culík je taky ohromně originální, že... Rolling Eyes ) Nebude zas nějaká updo challenge? To by mě z té letargie možná vytrhlo... Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 7:56 am    Předmět: Citovat

Letargie trvá, po období "cop" jsem se dnes vybičovala k tomu urobit z copu drdol. No, aspoň nějaký pokrok... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 8:56 am    Předmět: Citovat

Meadow, nic si z toho nedělej. Já už stagnuju hrozně dlouho - prostě mám jeden třískřipcovej drdol, kterej nosím skoro furt, protože dobře drží, daj se v něm dělat všechny moje sportovní aktivity od jógy a Pilates přes posilování až po tancování, a když ho udělám správně vysoko (nebo přepíchnu skřipečky), dá se v něm i spát. Akorát občas prostřídám s jehlicovým hypnobunem,, případně zapletu cop nebo dokonce paranthovej cop (za kteroužto inspiraci ti nepřestávám blahořečit). Akorát teda občas po umytí udělám culíkovo-prstýnkovej drdol, abych neměla tak hřebíkatý háro. A teď jsem na vystoupení měla povinnej jednotnej falešnej culík (teda předtím jsem si vlasy nakudrnatila tím culíkovo-prstýnkovým drdolem) - na kterej ovšem padla snad půlka flašky laku na vlasy, aby to aspoň chvíli drželo. Takže hříva bude muset dostat ozdravnou hydratační kúru a já se zase pokorně vrátím ke svýmu třískřipcovýmu drdólu. Twisted Evil
Ale možná se časem vzžením a zkusím alespoň rybí cop, mám na něj zálusk už dlouho...
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 9:16 am    Předmět: Citovat

Tak paranthový cop jsem neměla už ani nepamatuju. Díky za re-inspiraci. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 11:26 am    Předmět: Citovat

Není zač Wink . Akorát v tyhle dny by to chtělo nějakou paranthu z chladivýho materiálu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 8:04 am    Předmět: Citovat

To ano, ta vlna na to není úplně ideální. Teď o víkendu jsem to měla furt v osmičce nebo ve vysokém culíku - a v mezičase jsem si kvůli vedru a riziku úpalu či úžehu asi tak třikrát denně polívala hlavu vodou... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 114, 115, 116, 117, 118  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.