Padání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 300, 301, 302 ... 324, 325, 326  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aafea4e0ba5ab427c584339254ff43e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2015 8:07 pm    Předmět: Citovat

Nikdy jsem na padání vlasů netrpěla. Vždycky se mi zdálo, že mi padá vlasů spíš abnormálně míň než ostatním, kteří denně tahaly chuchvalce vlasů. Ale hrozím se dne, kdy mi vyprší lhůta mých nejdelších vlasů (očekávám ji každý rok, ale zatím se nekonala), která podle normy je od 2 do 7 let, teď jsem zrovna někde četla že až 8 let (tak to by ještě čas měly nějaký) a vypadnou mi všechny naráz. Zatím se mi to nikdy nestalo, ale to jsem ještě nikdy neměla vlasy tak zdravé a dlouhé - tak se toho obávám. A doufám, že se to nestane, že každý můj vlas má svůj životní cyklus, takže se prostřídají hodně postupně že to ani nepůjde postřehnout. Nicméně, nevím, kdy, nebo jestli, ale buď mi v průběhu růstu padalo hodně vlasů (což si nepamatuju) a naroslo místo nich tedy opravdu hodně nových, protože při česání v předklonu je to spoustu kratších a delších, v různé délce v různých vrstvách, vlasů v růstové fázi, nebo jsou to vlasy opravdu nové, které před tím nikdy nebyly - tohle totiž nepamatuju při přechodu na zdravou péči - to žádné takové nové vrstvy nebyly. Jinak když mi sem tam při česání vypadne nějaký ten vlas, uklidňuje mě, že místo něj hned nastoupí nový a je to logické, že vypadne nějaký takový ten dlouhosloužící, sice nejdelší, ale co... Zatímco spíš znervózním, když mi vypadne zničehonic při česání vlas nový, třeba i uplně krátký - to si myslím, že je třeba hlídat a tohle by mohlo být nedobré znamení - a občas se mi to i stane a takového vlasu želím nejvíc - ale kdyby to mělo být přesně podle předpisu, tak by to nové vlasy v růstové fázi neměly padat vůbec.
Jaké mohou být příčiny k vypadnutí takového nového krátkého vlasu v růstové fázi?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2015 2:49 pm    Předmět: Citovat

víla napsal:
Jinak když mi sem tam při česání vypadne nějaký ten vlas, uklidňuje mě, že místo něj hned nastoupí nový a je to logické, že vypadne nějaký takový ten dlouhosloužící, sice nejdelší, ale co... Zatímco spíš znervózním, když mi vypadne zničehonic při česání vlas nový, třeba i uplně krátký - to si myslím, že je třeba hlídat a tohle by mohlo být nedobré znamení - a občas se mi to i stane a takového vlasu želím nejvíc - ale kdyby to mělo být přesně podle předpisu, tak by to nové vlasy v růstové fázi neměly padat vůbec.
Jaké mohou být příčiny k vypadnutí takového nového krátkého vlasu v růstové fázi?
Připojuji se k dotazu. Taky to nechápu. A rozčesávám většinou nad umyvadlem, tak mám přehled. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 10:27 am    Předmět: Citovat

Aj mne sa to deje... asi je to normalne a nemali by sme nad tym moc premyslat aj ked to vidim vzdy trosku spanikarim, ze preco prave tak kratky vlas??? Nevsimat si to!!!to jedine pomaha Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2015 10:40 am    Předmět: Citovat

Třeba ty vlasy prostě mají různou životnost i na jedné hlavě, jako že můžeš mít na hlavě vlasy které se dožijou 7let a zároveň i vlasy které jen 2 roky. Nebo se prostě vytrhnou nějakým neopatrným zacházením, vytržení jednoho vlasu si člověk ani nevšimne stačí o něco zavadit. Myslím, že pokud nesledujete nějaké významné řídnutí a lysinky nebo tak něco, tak není potřeba se znepokojovat a sledovat každý vypadený vlas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2015 3:47 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím, že by se začínalo jaro? - zaznamenala jsem zvýšené padání vlasů, při česání před mytím jich padalo dost, pořád nějaký, z mokrých jsem taky pokaždý nějaký vytáhla, takový hodně spontánní padání to bylo, takový jarní a nevyhnutelný. Doufám tedy, že všechny ty vypadané uvolnily místo již rostoucím novým. Má to někdo taky tak?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2015 4:54 pm    Předmět: Citovat

Já teď poslední dobou taky pelichám, až to není hezké. Čekám, že s takovou budu brzy nosti úšes jako Plešoun http://s128.photobucket.com/user/cargosteve/media/bsld.jpg.html Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2015 5:27 pm    Předmět: Citovat

inak ja som si vsimla, ze mi najviac zacali padat ked som ich prestala farbit... pol roka co ich nefarbim, a tie co som predtym farbila postupne vypadavaju takze konce mam znacne riedke... a to som cakala, ze prave padat nebudu a zlepsia sa aj tie predtym farbene :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2015 10:28 pm    Předmět: Citovat

Aj vaše vlasy su tak šťastne, že prichadza jar, že od radosti padaju? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 9:02 am    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
Aj vaše vlasy su tak šťastne, že prichadza jar, že od radosti padaju? Crying or Very sad


Ano...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 11:23 am    Předmět: Citovat

Jj, taky mi teď začaly padat vlasy víc, zvláště při mytí jich mám spoustu na rukou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 300, 301, 302 ... 324, 325, 326  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.