Kokosový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 211, 212, 213 ... 217, 218, 219  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e09f63d4625df090bf486ccc667df9bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 8:51 pm    Předmět: Citovat

Mě teďka kokosový olej dost pomohl - měla jsem děsně vysušené konce - už mi to připomínalo slámu. Dala jsem si ten olej jenom na ty konce asi na tři hodiny (nechala jsem zamotaný v jehlicovým drdolu). Umylo se to v pohodě a vlasy pak byly lepší - hebké a méně vysušené - viditelné zlepšení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2015 11:12 pm    Předmět: Citovat

[quote="Zlatushiq"]
víla napsal:
Co vsak skodi jednemu moze neskutocne sadnut inemu a naopak. Asi by to chcelo vyskusat na vlastnej kozi, resp. vlasoch. Wink


Právě to si říkám, že to nemůžu vědět. A používáš olej kokosový na mokré nebo suché vlasy?
Jak je vidět, každému opět působí i kokosový olej jinak. Ale chtěla bych ho zkusit a kdyby nesedl na vlasy, určitě bych využila jeho mnohostranné využití (zejména na zuby) a případně bych ho snědla. Ale jestli je pravda, co jsem četla, že podporuje růst nových vlasů, tak bych ho fakt chtěla zkusit.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2015 12:05 am    Předmět: Citovat

Pouzivala som ho na suche aj mokre konce, v oboch pripadoch katastrofalny vysledok (do 2 tyzdnov vlasy rozstiepene a jak sucha slama, uz len podpalit Rolling Eyes ). No a do olejovych zabalov samozrejme na mokre.
Dlho som nan zanevrela, ale na Vianoce mi priatel najezil 3/4-kilovu pixlu, tak idem dodatocne experimentovat s ostatnymi castami tela. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2015 12:26 am    Předmět: Citovat

No uvidím, jak bude působit u mě. V každým případě při užívání vnitřně potíže nebudou, protože jestli kromě jinýho obsahuje lecitin, vitamin A a je vhodný na nervovou soustavu, tak pro mě je to ideální... vůbec má takový zajímavý složení.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2015 10:20 am    Předmět: Citovat

Ja mávam zase od kokosáku strašne mastné vlasy preto davam len malinké množstvo na končeky ked dam na celú hlavu tak to dopadne vždy katastrofálne..ale inak kokosák je úžasný na celé telo a na tvár Smile
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2015 10:00 pm    Předmět: Citovat

No Very Happy tak jsem pochopila, že kokosák nevymyju mýdlovým šampónem a už by mi to nestihlo uschnout, tak kdo mě dneska viděl s mastnou hřívou při cestě domů, musel si ťukat na čelo Rolling Eyes Very Happy Ale stále je to pro mě produkt na péči číslo jedna Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2015 7:37 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem poprvé použila kokosový olej. Sehnala jsem ten od Saloos, protože mám tuto značku ráda. Musím říct, že jsem velmi překvapena jeho konzistencí za tuha, barvou, vůní. To bych si vůbec nedokázala představit. Co mě na něm nejvíc zajímá je, že lehčí olej jsem snad nikdy neviděla - nemůže se s ním srovnávat snad ani mandlový nebo meruňkový. Tak lehoučký, a tak zvláštním způsobem se úžasně vsakuje - že pracuje trochu jinak než ostatní oleje. Asi to bude pravda, že má nejmenší molekuly a tak se nejlíp vsakuje do struktury vlasu. Nejlepší se mi vážně zdá ale na samotnou pokožku na hlavě, jestli se tak vsakuje, mohl by dobře prostupovat kůží a vyživovat vlasy, tak jak o tom psali. Vysušovat mi asi nebude, zatím jsem dala na první použití docela málo toho oleje, ale zas ne minimum. Výsledky? Hodně podporuje moji přirozenou, obrovskou a mým vlasům vlastní LEHKOST vlasů, tedy naprosto bez zatížení. Výsledek s použitím kokosového oleje rovnal se ošetřeným vlasům, ale beze stop oleje, jako bych ho nepoužila a přitom byly vlasy pevnější, hebké jaksi do sametova, ale bez většího lesku (to se dá pomoci éterickým olejem). A po prvním učesání velká nadýchanost vlasů, lehkost - nevídaně! Taky skvělý rozčesávač za mokra když se vlasy při mytí u konečků zacuchají. Co je jeho velkým pozitovem je, jak krásně dokáže definovat každé jednotlivé vlasové vlákno, vykreslit je způsobem, který jsem s žádným jiným olejem nezažila, jaksi zlehka je vykreslit a přitom to působí hrozně přirozeně, jakoby ty vlasy tak rostly, zároveň se ale vlasy nesypou a drží i tvar ve vykreslených pramenech. Jak se vsakuje, dobře se s ním pracuje, protože nemá tendenci stékat z vlasů. Takže účinky na moje vlasy - pevnost, hebkost, lehkost, nadýchanost, lehká síla (což samnozřejmě dále podporuje zvlnění a definuje vlny) - vlasy dobře upravitelné, docela dobře se rozčesávaly, a jeví se ochotné více než jindy k zaplétaným účesům. Akorát lesku příliš nepřispívá (jako třeba olivový olej přispívá), ale zas to není úplně bez lesku - spíš takový přirozeně lehoučce sametové drobné odlesky. Ale lesku se dá dopomoci přidáním éterického oleje. Jinak by kokosový olej mohl být výhodný ke kombinacím právě s éterickými oleji právě kvůli tomu vsakování jako jejich nosič. No snad zabírá stejně efektivně i na kůži, tedy na růst! Ale to chce delší čas zkoušení.
Taky Vám tak působí tento olej? A co kombinace kokosový+ricinový olej?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 4:45 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenosti s celonočními zábaly z kokosového oleje na celou hlavu a celé vlasy - hlavně teda na kořínky a kůži? Neváhala bych, ale nevím, jakou zvolit plachtu na přebalení na noc, jen do ručníku to asi nejde - to se vše vsákne do ručníku? Je nejlepší možnost potravinová folie? Obávám se louhování plastů do zábalu...
Taky se trochu obávám, aby noční zábal nebyla přílišná zátěž na vlasy. Nevypadávají po tom vlasy?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 5:24 pm    Předmět: Citovat

víla napsal:
Máte někdo zkušenosti s celonočními zábaly z kokosového oleje na celou hlavu a celé vlasy - hlavně teda na kořínky a kůži? Neváhala bych, ale nevím, jakou zvolit plachtu na přebalení na noc, jen do ručníku to asi nejde - to se vše vsákne do ručníku? Je nejlepší možnost potravinová folie? Obávám se louhování plastů do zábalu...
Taky se trochu obávám, aby noční zábal nebyla přílišná zátěž na vlasy. Nevypadávají po tom vlasy?


Svého času jsem si dělala zábaly převážně přes noc, většinou směs henny, vajíčka, olejů, medu atd. Dělala jsem to tak, že jsem si na vlhké vlasy aplikovala směsku, zabalila do sáčku, připevnila gumičkami a dala pod čepici. Musím říct, že je to opravdu hooodně intenzivní, vlasů po tom vypadne dost, ale pokud to uděláš dvakrát do roka, tak se to dá. Pokud se však vypadávání bojíš, udělej to jen tak na 3 hoďky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Butterfly
21-40
21-40


Založen: 24.1.2015
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 10:30 am    Předmět: Citovat

Já si kokosák nemůžu vynachválit Smile Miluju jeho vůni, a na konečky nebo akné má přímo blahodárný vliv Wink Je z něj nadšená i mamka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 211, 212, 213 ... 217, 218, 219  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.