Henna bezbarvá/přírodní
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 106, 107, 108  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08abdf86171e1fc495ef8973aad0db09Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 11:52 am    Předmět: Citovat

Portos:
V době, kdy jsem cassiovala, byla ta Henné Natur bezkonkurenčně nejlepší bezbarvá henna. Nejlíp se mi s ní pracovalo, přes přítomnost lawsonie jsem si na svéch světle hnědých vlasech nevšimla jakékoli barevné změny a cena též úžasná.
Henna z Prodejbylin.cz byla též výborná, jen musíš objednat na netu a platit poštovné, takže se muselo objednat větší množství, aby se to cenově s tou Henné Natur tak nějak srovnalo.
I v době, kdy jsem kupovala Henné Natur v Myslíkové ve Farahu, byl občas problém ji tam sehnat a často jsem tam chodila a ptala se po ní "jen tak", aby ji objednali, než ji fakt budu potřebovat... Very Happy Většinou to vyšlo.
Ale už pár let v tom nejedu, takže nevím aktuální stav. Mám jedinou radu: choďte tam a ptejte se, žádejte, jestli by ji majitel nenaskladnil.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 3:04 pm    Předmět: Citovat

Díky moc za info.
Tak jsem na Farahu poslal dotaz přes formulář na stránkách. Uvidíme, jaká bude reakce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 4:32 pm    Předmět: Citovat

Ale už pár let v tom nejedu

Meadow: Klatim se tu smichy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 9:25 pm    Předmět: Citovat

Po tom, co mi ze zaručeně nebarvící Henné color ve variantě Natur vlasy hodily fest do rezava, už kupuju jen Cassii z prodejebylin. Vždycky koupím dva pytlíky po 200g a nějakou dobu mi to vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 1:26 am    Předmět: Citovat

A jéje. Tak to se trochu začínám bát.

Na druhou stranu chci casii vyzkoušet poprvé, tak se mi moc nechce kupovat velký kvanta.

Ale když ti tak koukám do galerie, tak myslím (doufám), že bych to měl přežít. (Přinejhorším mám pocit, že tu někde bylo vlákno "jak dostat hennu z vlasů". Smile I když v článcích to vypadalo, že hlavní závěr zněl, že nijak. Confused Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 9:03 am    Předmět: Citovat

Cassia se vymývá. Wink A všichni, kdo s ní chtějí barvit jako s lawsoniií, skřípou zuby, že to nemá tu trvanlivost... Very Happy Že nedostaneš dolu cassii, to bych se nebála. Co můžeš nedostat dolů, je ta lawsonia, pokud ti teda nějak blbě chytne to zřejmě mikromnožství, co v té Henné Natur je. Moje zkušenost tedy tvrdí, že nechytá, ale znáš to... každé vlasy jsou originál...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 11:08 am    Předmět: Citovat

Portosi, jestli máš výchozí barvu černou s odleskama do červena, tak nějaký viditelný zabarvení s blond odstínama henny fakt neřeš, na takhle tmavých ti to ani nezvýrazní ty odlesky do červena. Problém s tím mají lidi od přírodní blond barvy po světle hnědou. Na tmavě hnědých až černých vlasech to fakt vidět není, to bys musel přitvrdit s lawsonií.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 11:49 am    Předmět: Citovat

Děkuju za uklidnění.

Jinak ve Farahu se vzmohli akorát na konstatování, že Henné natur Neutral už opravdu delší dobu nemají...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2015 12:53 pm    Předmět: Citovat

Jo jo, jestli máš černé vlasy, to nemusíš v podstatě řešit. To tak kdyby sis dával čistou hennu - a to by ještě bylo viditelné jenom zlehka, za vhodného osvětlení (a u vnímavých jedinců). Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lentilie
0-7
0-7


Založen: 5.1.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2015 3:33 pm    Předmět: obchůdek, kde mají hennu Citovat

Ahojky, jsem tu nová, ale chtěla bych zkusit hennu, která nebarví jako regeneraci, tak hledám odpovědi na své otázky...Každopádně, pokud jste tu někdo z Ostravy a okolí, ráda bych dala tip. Na Sýkorově mostě, - resp. před ním, vedle obří DM drogerie je nový obchůdek s bylinkami a mají tam i Khádí Hennu (či jak se to píše) a možná i nějaké další, to jsem zase tak konkrétně neokukovala. Tak kdyby někdo nechtěl platit poštovné...zkuste to tam. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 106, 107, 108  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.