Bolesti chrbta
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cf882e01377464d3c1a53e8b88baefacZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2015 7:54 am    Předmět: Citovat

Moc velký ne, měla jsem na bedrech tejp jenom dvakrát. A nebylo to vyloženě na akutní bolest, takže nic dramatickýho, prostě mi fyzioterapeutka poté, co jsem si jí postěžovala, že mě to v těch místech neustále táhne, dala po svojí obvyklý úžasný masáži na inkriminovaný místa tejp. A přišlo mi tehdy, že účinky masáže vydržely o pár dní dýl než jindy, ale klíďo to mohlo bejt placebo.
(Protože jak by mě ty záda nebolely, když jsem si v průběhu několika let osvojila senzační způsob sezení u počítače na patě levý nohy na střídačku s nohou přes nohu Twisted Evil Embarassed - sice se to snažím hlídat, ale jakmile se zaberu do překládání, tak jsem tam zpátky... - na tenhle typ blbosti jsou prostě tejpy i masáže krátký.)Na kolenu byl účinek tejpování patrnější (ale tam jsem to taky špatnou polohou u počítače nebojkotovala ).
Nicmméně kamarádka na tejpy na bederku nedá dopustit, prej jí fakt pomohly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.