Kokosový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 217, 218, 219  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fa3819091fd1fedd9838ceda1c66c8afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 11:04 pm    Předmět: Citovat

tak mne napriklad kokosak narobi sarapatu, ked si ho dam na vlhke vlasy, mam ich potom strasne zmastene, aj ked sa hned po umyti nezdaju, musim umyt este raz... naopak na suche vlasy - do dlzok je na nezaplatenie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verneuzilova
8-20
8-20


Založen: 30.11.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 6:44 am    Předmět: Citovat

Mám takový dotaz - nedávno jsem od trichologa slyšela, že vlasy nás středoevropanek nejsou schopné přijmout ty blahodárné účinky kokosového oleje, ať už vzhledem ke genetickým predispozicím, tak k podnebí, které tady máme. Že to je jen určité placebo. Jaký na to máte názor vy? Jak byste popsali ten účinek kokosového oleje? Díky moc ! Vrtá mi to hlavou, protože kokosový olej miluju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 10:46 am    Předmět: Citovat

verneuzilova napsal:
Mám takový dotaz - nedávno jsem od trichologa slyšela, že vlasy nás středoevropanek nejsou schopné přijmout ty blahodárné účinky kokosového oleje, ať už vzhledem ke genetickým predispozicím, tak k podnebí, které tady máme. Že to je jen určité placebo. Jaký na to máte názor vy? Jak byste popsali ten účinek kokosového oleje? Díky moc ! Vrtá mi to hlavou, protože kokosový olej miluju Very Happy

podnebie - to akože nemáme teplý vlhký vzduch a tým pádom sú vlasy viac suché? na to podľa mňa stačí dať olej na mokré/vlhké vlasy...
k dedičným predpokladom neviem, ale silne pochybujem, že ten trichlóg je aj odborník na genetiku
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 1:59 pm    Předmět: Citovat

Jestli přispěju svým názorem - myslím si, že je to blbost. To by muselo neúčinkovat cokoliv kousek za horizont našich krajů, tak nějak si navíc myslím, že jsme všichni součást jedné země. U něčeho to třeba platí, ale soudě podle mojí zkušenosti tomu nemůžu věřit. Právě já jsem úplně nadšená z toho, jak se mi kokosový olej dobře a snadno vstřebává, úplně jinak a líp než jakýkoliv jiný olej. vlasy na něj viditelně reagují, mění se, přijímají ochotně tento olej. Nejlepší je pak dát ho přímo na kůži, k hlavě - vsakuje se úžasně, mám z toho hrozně dobrý pocit výrazné regenerace a přitom nulové zatíženosti (takže nehrozí třeba vypadávání vlasů jako po těžších olejích). Okamžitě se vsakuje do vlasů takovým zvláštním způsobem, zárověň s hroznou lehkostí a okamžitě vlasy činí poddajnými - a stejné to bude i s kůží. Jestli je něco, co nepůsobí na středoevropana, asi to bude něco jiného, protože zrovna kokosový olej svojí skoro nadpřirozenou lehkostí mi přijde pro mírným klimatem zjemnělého středoevropana příhodný. Přece jen v našem klimatu nemáme tak husté težké a pevné vlasy jako v jiných oblastehc. Četla jsem, že ze všech olejů má nejmenší molekulu - což znamená, že se nejlíp vsakuje až do vnitřní struktury vlasů, až k jádru, protože pronikne lépe povrchovou vrstvou vlasu. To znamená i intenzivní a trochu odlišného charakteru regeneraci. Jsem důkazem, že se mi do vlasů i kůže opravdu úžasně vstřebává. Nespíš to bude zase pokus tento vhodný prostředek k regeneraci vlasů pomluvit ve prospěch komerčních výrobků. Navíc, jsem si jistá, že pokud by měl být pro nás kokosový olej nevyužitelný, rozhodně nebude horší, protože žádný chemik na světě nikdy nevynalezne uměle tak dokonalé složení. Takže spíš se tato "nevyužitelnost" pro vlasy bude týkat chemických sér pro vlasy - ta je pro lidské tělo nepochybně cizejší, než kokosový olej.

Navíc, pokud ty účinky sama vidíš na svých vlasech (jako já), tak netřeba pochybovat. Je třeba věřit sobě než těm nesmyslům, co kdo napíše kdo ví s jakým cílem.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Butterfly
21-40
21-40


Založen: 24.1.2015
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 11:37 am    Předmět: Citovat

Kokosák je zázračnej! Ráno ho ujídám místo kafe, působí proti paradontóze (potřít dásně) a vyléčil mi můj krvavý puchýř po lodičkách. Regeneruje fénované vlasy. Dámy, tohle není placebo! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 12:02 pm    Předmět: Citovat

Taky působí proti zubnímu kazu, likviduje bakterie, je to přirozené antibiotikum.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verneuzilova
8-20
8-20


Založen: 30.11.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:51 am    Předmět: Citovat

Joo, kokosák je zázrak Laughing Dávám ho do vlasů před umytím, alespoň pár hodin, ideálně přes noc. Ne pokaždé, ne vždy je na to čas, ale alespoň párkrát do měsíce se snažím, hodně jim to prospívá a hlavně miluju tu vůni Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 9:05 am    Předmět: Citovat

Vůbec nechápu, jak jsem mohla být tak hloupá a přes rok jsem si s kokosákem netykala... Rozešli jsme se kvůli špatnému vymývání, ale po opatrných pokusech v minulých dnech zjišťuji, že chyba musela být v mojí technice, nebo zvolených šamponech. Teď je to naprosto v pohodě a sedí mi. Sklenička s ním rychle ubývá. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2015 7:52 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Vůbec nechápu, jak jsem mohla být tak hloupá a přes rok jsem si s kokosákem netykala... Rozešli jsme se kvůli špatnému vymývání, ale po opatrných pokusech v minulých dnech zjišťuji, že chyba musela být v mojí technice, nebo zvolených šamponech. Teď je to naprosto v pohodě a sedí mi. Sklenička s ním rychle ubývá. Wink

Jsme na tom stejně,i s tím vymýváním, naposledy jsem si ho na vlasy dávala minulé léto, ale poslední tři týdny mu dávám zase šanci a ejhle, božský účinky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2015 8:46 pm    Předmět: Citovat

Mně osobně to moc s vymýváním kokosáku nikdy nešlo. Uplatňuji metodu, kdy si po umytí vlasů a prakticky kdykoliv jsou vlasy sušší rozetřu v prstech trochu kokosáku a do těch vlasů to vetřu. Časem se to vsákne (hlavně když jsou vlasy mokré). Můžu jedině doporučit!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 217, 218, 219  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.