Asijská péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a849904b49209cb318eceed6f9e27137Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lelenka
8-20
8-20


Založen: 5.4.2015
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 3:13 am    Předmět: Citovat

Děkuji za odpovědi, chtěla bych to vyzkoušet spíš ze zvědavosti. Zkusím se zeptat prodavačky, co by doporučila ona. Před pár měsíci jsem mluvila s jednou paní, která v Asii bydlela asi 10let a varovala mě před návštěvou místních kadeřnictví, kdybych si chtěla nechat nabarvit vlasy, že ty barvící přípravky pro asijské typy vlasů jsou pro evropanky strašně agresivní a že jí to vlasy spálilo. Ale šampon by takto agresivní být neměl, ne? Za to by mi to teda nestálo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 11:53 am    Předmět: Citovat

No, jeden nikdy neví s jistotou, dokud to nevyzkouší - ale čistě podle selskýho rozumu bych řekla, že šampon by tak agresivní být nemusel. Ty agresivnější barvy chápu, protože asiatský vlasy jsou prostě dost silný a kvalitní, takže pokud se dotyčná nebarví hennou, ale chce třeba zesvětlit, musí se ten vlas drsněji narušit, aby se tam barvivo dostalo (případně aby se to tmavý stáhlo, a zatímco silnej asijskej vlas to ustojí, vlasy s jemnější strukturou z toho můžou mít celkem problém. Ale u šamponů moc důvod pro takovouhle agresivitu nevidím. Asi by o chtělo mrknout na složení, jestli ho tam třeba mají anglicky. Anebo zkusit jít cíleně po nějakejch šetrnějších ajurvédskejch přípravkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.