Hůlky, jehlice a podobné zbraně:)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d342e9609cdce960458d89ba0e13a976Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 11:35 pm    Předmět: Citovat

Tak nějak. U mě to jednou z nouze byla lžíce. I když to teda bylo opravdu z nouze (ještě když se k tomu připočte, že s podobnými věcmi neumím zacházet a ty vlasy drží víc samy, než díky té "hlůlce"). Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lelenka
8-20
8-20


Založen: 5.4.2015
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 3:00 am    Předmět: Citovat

Právě proto, že jsou malované tak to nikdo nepoznal, spíš nikdo nekomentoval. Nosím vždy jen jednu, tak to snad ani nikoho nenapadne, že je určená na jídlo. Tahám je doma, ale třeba i na běhání, tak raději vyhodím zlomenou tyčku za dvacku, než za tři kila. Samozřejmě do práce, nebo do společnosti si vezmu pořádnou a kvalitní jehlici do vlasů určenou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 11:44 am    Předmět: Citovat

Taky mi lidi spíš říkají, jaký mám krásný jehlice a kde jsem je sehnala. jako je fakt, že třeba na Japonskou ambasádu bych si je nejspíš do vlasů nedávala, ale kdo ví, třeba by to byl úspěch. Jinak vidlička ve vlasech by se mi líbila, ale ty, co jsem kdysi zkoušela, jsou moc těžký a blbě držej. Asi nejčastějc mi z nevlasových věcí skončí v drdolu tužka nebo propiska (a jak jsem často ráda, že je tam mám... Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 7:43 pm    Předmět: Citovat

Což mi připomíná, že ve špitále druhý den po operaci nás hnali do sprchy a já jsem si chytře předtím udělala cop, abych při ležení neměla vlasiska všude. Tak říkám sestřičce - Prosím Vás, půjčila byste mi propisku? - A na co?? Shocked - Ukážu. Laughing Udělala jsem si osmičkový drdol, jen to fiklo Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2015 7:28 pm    Předmět: Re: komentáře k Jehlice, nebo tužka? Citovat

Persefone napsal:
Nosíte jehlice? Jaké s nimi máte zkušenosti? A další otázky a komentáře.

nosím, nosím, donedávna zásadně jehlice z hpstylstudia, ale delší dobu mě lákalo vyzkoušet dvojjehlu. A musím se pochlubit, jelikož mám novou kráááááásnou z Fléru od Dřevěné bižuterie Letokruh, jsem z ní úplně nadšená.
Po neúspěšném pokusu o vložení fota - je v mojí galerii!

Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2015 12:17 pm    Předmět: Re: komentáře k Jehlice, nebo tužka? Citovat

Karlí napsal:
Persefone napsal:
Nosíte jehlice? Jaké s nimi máte zkušenosti? A další otázky a komentáře.

nosím, nosím, donedávna zásadně jehlice z hpstylstudia, ale delší dobu mě lákalo vyzkoušet dvojjehlu. A musím se pochlubit, jelikož mám novou kráááááásnou z Fléru od Dřevěné bižuterie Letokruh, jsem z ní úplně nadšená.
Po neúspěšném pokusu o vložení fota - je v mojí galerii!

Razz


Awwwww . . . já se dívala na jejich stránky . . . MAJ TAM TAK KRÁSNÝ VĚCI!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 9:41 am    Předmět: Citovat

Dámy, tady jsou naprosto nádherné kousky:
http://www.crystalmood.com/crystalmood-hairsticks-forks-prongs.html
Škoda, že to není u nás. Ale Ježíšek by to třeba zvládnul ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 6:50 pm    Předmět: Citovat

Užívám jako jehlice snad všechno, co má ideální tvar - tužky (ne propisky, ty trhají), čínské hůlky na jezení (si táta dělá občas srandu, proč nosím ve vlasech příbor), skutečné vlasové jehlice, obří párátko, kterým byl spojený hamburger, onehdy i takovou tu svítící tyčinku, ale ta moc nedržela Very Happy Na HP studio mám zálusk taky Smile
Některé jsou hodně ostré, ale přítel už se naučil nevypíchnout si oko Laughing
Dřív jsem si sebevědomě myslela, že mám už moc dlouhé a husté vlasy na takovou krátkou jehličku. Pak jsem na YouTube narazila na Steph Arizona a poslušně jsem se "jehličkám" omluvila Very Happy
Jen mám problém, že mi rády praskají. Na internetu vidím, jak i tenkými dřevěnými lidi brutálně hrabou do vlasů, a nic se nestane, a já jdu "nežně" a rup (ok, jednou to bylo kvůli dřevu, byl tam jakoby předěl ve vrstvách a jednou mi dvojjehla rupla v místě, kde jsou spojeny, protože jsem ji asi moc zarazila). Jinak se ale bojím třeba s jehlou točit (pokud to není ta obyč čínská) a obracet ji proti směru drdolu, abych to nekřupla, protože často cítím takové zlověstné pružení. Ale tak přece to ti lidi na netu nemají z diamantu a vím, že eben taky vždy nemají Very Happy
Je možné, ž to křupání je dáno i tím, jaké je to dřevo Zatím mám sono - asi palma, jak jsem pochopila, což je lehčí? Ale jestli si koupím ebenovou od HP, ta s tou se tím tuplem budu bát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2016 7:41 pm    Předmět: Citovat

Rhianon: Ja bych rekla, ze to bude matrosem Smile A tim nemyslim treba druhem dreva, ale i kvalitou toho daneho kousku. Pokud je to skutecne drevo, tak dovnitr nevidis a nevis, jestli tam neni treba kavitka od hmyzu nebo neco podobneho, soucek, nejaky kaz ... no a samozrejme se pak tohle projevi i na mechanickych vlastnostech.

Sama mam dve velke jehly od HP studia a nekolik tech malych a u tech velkych bych se rozhodne nebala zabrat (jsou docela "solidne stavene" ale stale lehke!) a u tech malych pusobi tak titerna paka, ze tam se taky nebojim, to bych se spis skalpovala, nez by se mne je povedlo ve vlasech zalomit Very Happy
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 50, 51, 52

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.