Pár slov o mně a mých vlasech ;)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c276c4e8681d0bbecedc7a3d34ddb544Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaitlin
0-7
0-7


Založen: 18.4.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2015 6:03 pm    Předmět: Pár slov o mně a mých vlasech ;) Citovat

Zdravím všechny,
na tyhle stránky jsem narazila nedávno, když jsem hledala recept na domácí masku na vlasy. Několikrát jsem se sem vrátila a pročetla pár článků. Nakonec jsem se zaregistrovala, abych také mohla napsat své zkušenosti a názory Wink
A teď něco o mých vlasech. Asi před pěti lety jsem si začala barvit vlasy. Znáte to, první experimenty Very Happy Vlasy jsem barvila chemickými barvami, obden žehlila (všechny kamarádky si žehlily vlasy, tak jsem přece musela také) a fénovala. Asi před rokem a půl jsem ale vyhodila šampony plné chemie, začala si barvit vlasy hennou a žehlím jen příležitostně. Loni v létě jsem se nechala ostříhat, z vlasů do pasu mám vlasy po lopatky Very Happy
Vlasy se mi od té doby hodně zlepšily, jen mám stále problém s roztřepenými konečky.
Ale určitě tady najdou spoustu rad, aby mé vlasy byly zdravější Wink
Mějte se krásně, Kaitlin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2015 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Kaitlin, víej u nás. Na konečky zkus různé oleje či jsou zde dobré ohlasy i na silikony. Ať se ti s vlasy daří.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.