Začátečník a Henna.Poradte prosím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 350, 351, 352 ... 370, 371, 372  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=92df655570ddf763e0c6d9c054e1d940Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakou mate kvalitu vlasu po henne?
vlasy jsou silnejsi a vyrazne hustejsi
23%
 23%  [ 10 ]
vlasy jsou silnejsi a hustejsi ale ne o moc
59%
 59%  [ 25 ]
henna vlasum na kvalite nepridala
16%
 16%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 7:30 pm    Předmět: Re: Henna na blond vlasy Citovat

martulinecek napsal:
Ahojte všichni, už delší dobu přemýšlím, že bych zkusila hennu, jednak aby se mi zlepšila kvalita vlasů a jednak se mi hrozně líbí zrz odstíny:-) ale potebovala bych poradit jak postupovat když chci opravdu zrz takovou tu zářivou hezkou barvu? mám strach aby to nechytlo hned moc tmavě, mám přírodní blond vlasy. přemýšlela jsem o henně khadí a oni mají přírodní nebo henna + amla+jantropha nebo henna+amla. Nemáte někdo s těmito hennami zkušenosti? budu ráda za každou radu Smile)

Zkusila bych doředit Casií, aby nechytla moc tmavě. Ztmavit můžeš vždy, se zesvětlením už je to horší.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 10:05 pm    Předmět: Citovat

Souhlas se Zetonkem -a s tou hennou do cassie bych fakt začínala höodně opatrně, třeba jedna lžička na pět lžic cassie. Protože příště se dá se zrzavou přitvrdit vždycky, naopak zesvětlování může bejt dost problematický.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kacka92
0-7
0-7


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 2
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 6:05 pm    Předmět: Re: Henna na blond vlasy Citovat

zetonek napsal:
martulinecek napsal:
Ahojte všichni, už delší dobu přemýšlím, že bych zkusila hennu, jednak aby se mi zlepšila kvalita vlasů a jednak se mi hrozně líbí zrz odstíny:-) ale potebovala bych poradit jak postupovat když chci opravdu zrz takovou tu zářivou hezkou barvu? mám strach aby to nechytlo hned moc tmavě, mám přírodní blond vlasy. přemýšlela jsem o henně khadí a oni mají přírodní nebo henna + amla+jantropha nebo henna+amla. Nemáte někdo s těmito hennami zkušenosti? budu ráda za každou radu Smile)

Zkusila bych doředit Casií, aby nechytla moc tmavě. Ztmavit můžeš vždy, se zesvětlením už je to horší.


Ahojte všichni Smile tak dnes jsem se rozhodla obarvit si vlasy hennou, už pár dní mám doma krabičku zlaté henny, a rozmýšlela jsem se jestli si ji na hlavu vůbec dát Very Happy ale dnes jsem se odhlodhlala a vrhla se do toho "po hlavě" Very Happy jsem přírodní špinavá blond, tak doufám, že mi to chytne tak jak si představuju Smile snažila jsem se postupovat podle návodů tady, ale skoro všechny jsou na tmavou hennu, takže to byl tak trochu hokus-pokus. Snad mi vyjde Very Happy držte mi pěstičky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka.stara111
0-7
0-7


Založen: 5.1.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 12:15 pm    Předmět: Citovat

ahoj holky, chtěla bych s hennou začít a pořádně nevím jak namíchat tu správnou barvu, mám vlasy chemicky barvené, takže musím chvíli počkat..moje přírodní vlasy jsou plavě blond, které jsem barvila na platinu a potom na to hodila zrzavou.....nevím jestli o tyhle kombinaci nekdy slyseli ale opravdu z blond na zrz ne Very Happy takže mám vlasy v divné narezlé barve...a k tomu po tom co počkám než budu moct nanést hennu budu mít odrosty blond....chtěla bych docílit nějaké přirozené barvy nejlépe v odstínech jahodový blond....jakou hennu si mam pořídit popřípadě jaky zkombinovat a kolik jí budu potřebovat na vlasy po lopatky? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 3:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lenko,
říkám předem, že světlejší odstíny s hennou nejdou. Můžeš jít jedině do tmavšího. Pokud tedy máš obarvené zrzavé vlasy, tak se s hennou k blond nedostaneš. Možná tak nechat odrůst úplně, nebo v nejhorším případě odbarvit. Hennou ale můžeš docílit zrzavých/červených odstínů, které vypadají často docela přírodně. Tedy, doufám že jsem tvůj příspěvek dobře pochopila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 6:12 pm    Předmět: Citovat

Ale jsou i jiné přírodní (nebo aspoň šetrnější) způsoby barvení a odbarvování. Podívej se do Top tématu ,,Domácí recepty pro vlasy". Pod nadpisem ,,Bylinkové ,farbenie'".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka.stara111
0-7
0-7


Založen: 5.1.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2015 10:01 pm    Předmět: Citovat

já bych právě chtěla zrzavou, ale takovou tu přirozenou.....Jahodová blond je taky odstín zrzavý....akorat se takle jmenuje Smile prostě světle zrz....Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2015 8:12 am    Předmět: Citovat

To sice ano, ale jak říkala Annyssek, pokud máš momentálně tmavší vlasy než je ta jahodová blond, musíš tu svoji momentální zrzavou barvu něčím stáhnout - dobré jsou na to prý jogurtové masky, citron, nebo pokud myslíš, že to vlasy snesou, tak sprej Balea More Blond nebo citronperoxid - ale teda záleží asi na druhu barvy, nevím, jestli ty jogurtové zábaly a spol. fungují na všechny, ale kdosi tu nedávno psal, že chemickou barvu s tím stáhl...
Henna ti totiž vlasy vždycky jen ztmaví, nedokáže zesvětlovat, proto musíš mít na hlavě světlejší odstín, než chceš, než začneš hennovat Wink
Pokud se ti podaří, tak bych to viděla asi na cca 5 dílů cassie (třeba lžic, ale záleží na délce vlasů) na 1 díl nějaké světlejší henny jako třeba měděná Hennecolor - ale to pak sama uvidíš, jak moc to bude chytat... Jinak fakt nedoporučuju zkoušet vyšší koncentraci henny hned napoprvé, protože zesvětluje se to špatně, ale ztmavit to jde pak vždycky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2015 1:41 pm    Předmět: Citovat

lenka.stara111: Mě se odstín jahodové blond podařil docílit odvary z měsíčku lékařského. Mám světlé vlasy a barvila jsem hennou. Ten měsíček mi vyžral hennu a celé vlasy získaly právě odstín "jahodové blond" (který jsem ale vůbec nechtěla a tak jsem ho pak vyměnila za heřmánek, který mi udělal normální blond).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2015 3:48 pm    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
Ten měsíček mi vyžral hennu

O tom jsem teda asi ještě neslyšela Shocked Dělala jsi zábaly, nebo přelívala vlasy po umytí? Používala jsi čerstvý, nebo sušený? Jak dlouho jsi ho nechávala luhovat? A jak dlouho jsi to tak praktikovala a jak moc se to za tu dobu zesvětlilo? A pardon za křížový výslech, ale mě to fakt zajímá... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 350, 351, 352 ... 370, 371, 372  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.