Trocha astrologie aneb Co jste kdo za znamení?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f742c5f2f5fedd3f021b7b0af28d1bf2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké je vaše sluneční znamení?
Ohnivé (Beran, Lev, Střelec)
23%
 23%  [ 74 ]
Zemské (Býk, Panna, Kozoroh)
22%
 22%  [ 70 ]
Vzdušné (Blíženci, Váhy, Vodnář)
27%
 27%  [ 86 ]
Vodní (Rak, Štír, Ryby)
25%
 25%  [ 80 ]
Celkem hlasů : 310

Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2015 11:12 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Naše domácnost, když jsem bydlela s rodinou, vypadala takto:
Kozoroh vstává o půl hodiny dřív, aby se stačil umýt včas, v klidu a teplou vodou, než nastoupí dva Střelci, kteří koupelnu ucpou na hodinu.
Kozoroh si chystá snídani a honem vyklízí pole útěkem do svého pokoje, než se přiženou dva Střelci a sežerou vše, co bylo určeno k snídani.
Kozoroh, nasnídaný, obléká nachystané oblečení a upravuje se. Pak uklízí zapráskanou koupelnu po Střelcích, zapatlanou kuchyň po Střelcích a do toho přes rameno odpovídá na otázky: co si mám vzít na sebe a kde to mám?
Kozoroh odchází včas a po mobilu odpovídá na otázky: co si mám vzít na svačinu a kde to koupím?
Dlouho nic.
Střelci odchází z domu a zanechávají po sobě byt jako po výbuchu.
Beranice vstává, aniž by si všimla bordelu v bytě, sežere všechno, co se dá, a diví se, kde má děti.

Laughing Laughing


Very Happy Very Happy Very Happy
Pobavilas, Nicole! Jakozto Strelec s ascendentem v Kozorohu to nemam v tom zivote lehke. Porad po sobe musim uklizet zapraskanou koupelnu a zapatlanou kuchyn Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2015 6:25 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím, jestli a jak se na mě dají znamení aplikovat. Logicky mi to nedává smysl, ale i tak si občas o tom pro zajímavost něco přečtu.
Podle datumu jsem lev, ale má to velmi blízko k rakovi. Ascendent panna. A podle osobnostních vlastností - lev se na mě nehodí vůbec, spíš ten rak nebo možná váhy. (Pokud se tu někdo zajímá o mbti typologii, tak já jsem nejspíš infp).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.