Vitamínky z DM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=37b56c76deef49d976654b2f6e2e3cc3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 9:04 am    Předmět: Citovat

Tallulah napsal:
vraj aj tak telo nikdy nedokaze prijat z tej tabletky tolko vitaminov, kolko pisu na obale Smile takze ratam aj s tym. Rolling Eyes Teraz v lete budem mat ovocia a zeleniny dost, este ze mame zahradku Smile A na co je dobra susena syrovatka Embarassed ?




A proto znám tolik lidí co se předávkovalo... na tohle fakt pozor. Třeba vitamínem E a A se dá předávkovat velice snadno. Stejně tak zinkem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 9:26 am    Předmět: Citovat

No právě. Ono člověk nikdy nemůže přesně vědět, jak se ten kterej vitamín vstřebává právě jemu - to ovlivňuje docela dost faktorů, třeba strava a tak. A zatímco u některých si tělo od přebytku pomůže samo (třeba od Céčka), u jiných se přebytků zbavit nedokáže a můžou z toho bejt docela velký zdravotní průšvihy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: pá květen 01, 2015 6:01 pm    Předmět: Citovat

Musím povedať, že ja som mala Kremík, zinok, biotin v jednom. Užívala som to 4 mesiace poctivo každý jeden tabletku. Pila som veľa vody. Na mňa to malo skvelý účinok. Vlasy mi krásne narástli dokonca sa mi zdá, že sa mi rast zrýchlil. Nelámu sa a začalo mi vyrastať aj kopu nových anteniek. Nehovoriac o nechtoch tie sú na tom ešte lepšie. Takže za mňa určite plus.
[img] http://kremmania.hu/image/thumbimage/das-gesunde-plus-kieselerde-zink-biotin-tabletten-png/300/300 [/img]
_________________
Lasku bez kriza nenajdes a kriz bez lasky neunesies....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KlarkaLaube
0-7
0-7


Založen: 20.4.2023
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2023 10:07 am    Předmět: Colostrum Citovat

Ahoj Holky,

mně se dobře osvědčilo čisté colostrum. Brala jsem to za účelem podpory imunity a mělo to vedlejší pozitivní efekt na vlasy a pokožku. Začaly mi po třech měsících růst rychleji a hustěji vlasy a zlepšila se mi pokožka pleti. Akné vymizelo a nebyla tak suchá. Ověřovala jsem si, jestli je to možné a prý opravdu ano. Tak třeba zkuste i to, koupila jsem zde https://www.colvia.cz/colostrum-ciste/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atty
8-20
8-20


Založen: 22.4.2023
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2023 5:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Klarka, zkoušela si i jejich kosmetiku? A co ty jejich rýžové kaše, fungují pro děti? Chtěla bych je zkusit vystřídat malé za běžné rýžové kaše, ale bojím se, aby nebyli hodně cítit po tom kravském mléku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KlarkaLaube
0-7
0-7


Založen: 20.4.2023
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2023 8:24 am    Předmět: Citovat

Ahoj, kosmetiku jsem nezkoušela, ale kaše vyzkoušené máme, natural i jablečnou a nepřišlo mi, že by to bylo nějak extra cítit, jako je to jiné, než běžná kaše, ale malá s tím neměla nějaký zásadní problém, hlavně to má tu přidanou hodnotu, že je to s colostrem, které je pro děti na imunitu i dospělé přínosem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KarinT.
8-20
8-20


Založen: 23.4.2023
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2023 12:06 pm    Předmět: Citovat

Já jsem třeba kupovala klasické nějaké tabletky z lékárny za pár korun, ale jediné na co mi pomáhaly byly nehty. Ty jsem měla krásně pevné, ale vlasy a pleť bez povšimnutí. Tak jsem vyzkoušela KK kolagen, který obsahuje i kyselinu hyaluronovou vitamíny a minerály a už mi začali růst baby vlásky a přijde mi že i pleť vypadá lépe. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AdriPavlov
8-20
8-20


Založen: 21.4.2023
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2023 11:13 am    Předmět: Citovat

KarinT. napsal:
Já jsem třeba kupovala klasické nějaké tabletky z lékárny za pár korun, ale jediné na co mi pomáhaly byly nehty. Ty jsem měla krásně pevné, ale vlasy a pleť bez povšimnutí. Tak jsem vyzkoušela KK kolagen, který obsahuje i kyselinu hyaluronovou vitamíny a minerály a už mi začali růst baby vlásky a přijde mi že i pleť vypadá lépe. Smile


Jak dlouho ho bereš prosím tě? A proč zrovna tento kolagen? Já už nějaký jeden měla, nevím teda od koho, ale vůbec mi nechutnal a neviděla jsem ani žádný rozdíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KarinT.
8-20
8-20


Založen: 23.4.2023
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2023 3:27 pm    Předmět: Citovat

AdriPavlov napsal:
KarinT. napsal:
Já jsem třeba kupovala klasické nějaké tabletky z lékárny za pár korun, ale jediné na co mi pomáhaly byly nehty. Ty jsem měla krásně pevné, ale vlasy a pleť bez povšimnutí. Tak jsem vyzkoušela KK kolagen, který obsahuje i kyselinu hyaluronovou vitamíny a minerály a už mi začali růst baby vlásky a přijde mi že i pleť vypadá lépe. Smile


Jak dlouho ho bereš prosím tě? A proč zrovna tento kolagen? Já už nějaký jeden měla, nevím teda od koho, ale vůbec mi nechutnal a neviděla jsem ani žádný rozdíl.


A jak dlouho jsi ho užívala? On je taky rozdíl jestli se jedná o mořský nebo živočišný. Tento je právě živočišný, který jep ro naše tělo lepší, přirozenější a je dobrý nejen na vlasy, pleť ale také na kosti, klouby. Na stránkách to mají lépe vysvětleno https://www.kkkolagen.cz/. Já ho beru teď teprve 4 měsíc, chce to vydržet a užívat pravidelně a po delší dobu. Pleť mám více hydratovanou, vlasy rostou. Jsem spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.