vlasy na sváteční příležitost/účes na ples
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=840d44c8196287e21d19a7540a189c58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: ne leden 05, 2014 10:43 am    Předmět: Citovat

Já vlasy taky nemám úplně nejkratší a navíc je mám postupně sestříhané. Dělám to tak, že si ponožku dám kousek od hlavy, délky kolem toho omotám a zbytek "navinu", funguje to a docela to drží. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so leden 11, 2014 1:58 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem byla u kadeřnice na zástřihu, a protože mi bude dělat svatební účes, tak že prý si rychle vyzkouší, jak jsou mé vlasy ochotné nechat se zvlnit. Cosi mi na ně nastříkala a začala je motat na kulmu. U prvního pramínku bylo vidět, že takhle dlouhé vlasy dlouho (nebo možná nikdy) nekulmovala, ale už od druhého jí to šlo dobře Smile Pak mi vlny čímsi zafixovala, dala si cosi na ruce, vlnky mi tím prohrábla... a bylo po vlnkách Laughing Tak prohrabávání radši nechala a začala vymýšlet, jaké velikosti natáček nakombinuje, aby to vypadalo dobře. Zkouška mě čeká někdy zjara. Tak jsem zvědavá, co vymyslí, ty moje hřebíky se nechají krásně navlnit, ovšem do hodiny jsou zase rovné.
Ale ona je holka šikovná, jedna z mála, co zvládá i hodně dlouhé vlasy, ona si určitě nějak poradí Smile A hlavně se zdá, že chápe mé představy, protože během asi 2 minut mi s pomocí 2 skřipců dovedla na hlavě vykouzlit v hrubých rysech ten typ účesu, který by se mi moc líbil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makyna1
8-20
8-20


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 9:37 pm    Předmět: uces na ples? Citovat

Ahoj holky,
mam problem,mam kulaty oblicej a polodlouhe vlasy .tak jsem se chtela zeptat jaky uces by jste mi doporucili.?Vubec si nevim rady jak se na ples ucesat.Moc dekuji za napady a rady =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 11:42 am    Předmět: Citovat

Já bych řekla, že nejdůležitější je zjistit co hezky vypadá okolo obličeje - určitě bych nedělala ulíznutý drdol, spíš vlasy nějak trošku načechrat Smile
Jinak včera na plese jsem měla http://www.youtube.com/watch?v=AoX7x1JmuEk a ještě jsem do jednoho copánku připletla korále s mašlemi a do jiného paranthu...Vypadalo to pěkně a kupodivu mě ani nebolelo za krkem jak se ta váha pěkně rozložila + se ani nehl celý večer. Akorát fotku jako obvykle nemám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 7:21 pm    Předmět: Citovat

no to je ale chyba, Caithlin, zdejší osazenstvo je zvědavé na takéto složitosti účesové a estetické - a já zvlášť, která si umí udělat leda culík a drdol Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 7:50 pm    Předmět: Citovat

Tak ono to akorát trošku ozvláštnilo barevně a dodalo objem (ještě pro upřesnění to byla domácí"parantha" z černozlaté vlny)...a taky jsem pletla jenom klasické copánky, protože mi nejlépe drží Very Happy
edit: Příště se zkusím polepšit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 8:16 pm    Předmět: Citovat

no tak právě to ozvláštnění sme chtěli vidět Very Happy tak dobře, třeba to někdy vyjde a já se pokochám účesem Smile Cool
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 4:02 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla včera na plese něco jako toto: http://www.realsimple.com/beauty-fashion/hair/french-braid-bun-00100000074567/page3.html#6
Akorát jsem nepletla francouzák tak odshora, takže jsem ve výsledku měla na hlavě méně copu a více drdolu Smile Ještě jsem po straně dozdobila kytkou a účes vydržel celý večer (i když po polce jsem musela zastrkovat uvolněné pinetky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riema
21-40
21-40


Založen: 12.2.2012
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2014 5:50 pm    Předmět: Citovat

Do mojí galerie jsem dala svůj svatební účes Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2015 7:13 pm    Předmět: Citovat

Narazila jsem na hoodně zajímavý účes, tak se podělím o odkaz. Až to někdo vyzkoušíte, tak nahoďte foto!!

http://alldaychic.com/how-to-make-french-twist-hair-style-into-rope-braid/

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.