Henna Light Mountain

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=80f43cca17d924ff0119d03c88a34381Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BeastLovesBeauty
8-20
8-20


Založen: 25.2.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2014 7:10 pm    Předmět: Henna Light Mountain Citovat

Ahojte, chcela by som sa podeliť o skúsenosť s hennou značky Light Mountain Smile Predtým som vyskúšala rôzne značky, naposledy som mala hennu z predajbylin.sk a potom som prešla na značku Light Mountain.
Chytila mi lepšie ako značky, čo som skúšala predtým, viac dočervena - použila som odtieň Red (s líškou Very Happy ). Pár dní dozadu som skúšala aj ďalší odtieň Bright red (s vlkom), ale pravdupovediac medzi nimi veľký rozdiel nevidím, možno preto, že moje vlasy sú skôr tmavé Smile
Na mojom blogu nájdete aj recenziu (http://beastlovesbeauty.wordpress.com/2014/01/26/hennovanie-liskova-cervena-henna-od-light-mountain/) . Nie je testovaná na zvieratách a mala by byť certifikovaná bio (certified organic). Máte s ňou skúsenosti? Poprípade ktorá henna bez aditív chytá vám najviac na červeno? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Elocin
8-20
8-20


Založen: 20.11.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2015 10:49 am    Předmět: Henna- Lišková červená (light mountain) Citovat

Zdravím, měla bych docela jednoduchý dotaz- nevíte, kde tuto hennu sehnat v ČR? Nechce se mi ji objednávat ze zahraničí, nemám s tím vůbec zukušenosti. Případě pokud by se našel někdo, kdo by mi s tím pomohl, byla bych moc vděčná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2015 10:24 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem hledala a nenašla. Do případné hromadné objednávky bych se ráda přidala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2019 11:55 am    Předmět: Citovat

Túto farbu som našla na nemeckom amazone. Neviete ako je to teraz s poštovným? Vraj sa celé ukáže pri objednávke, ale nechcela by som zažiť nejaké nečakané prekvapenie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.