Visaka od Siddhalepy - ajurvédické bylinné mýdlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a9f5bca64048c12d8845592c52684127Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt květen 02, 2013 2:11 pm    Předmět: Citovat

Sakra, to jsem si tu zas něco přečetla, už mám objednáno Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 11:39 am    Předmět: Citovat

Kacisko napsal:
Sakra, to jsem si tu zas něco přečetla, už mám objednáno Twisted Evil


To mi mluvíš z duše, ne že bych neměla tři šampóny a šampuk na cestě, já potřebuju ještě mejdlíčko a nejlíp samozřejmě visaku i kekulu Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 12:49 pm    Předmět: Citovat

Taky mám 3 šampony, 3 kondiše a další péči po mytí a snažím se to omezit, páč brzo pojedu na nějakou dobu do zahraničí, tak chci toho co nejvíc vypotřebovat, ale zároveň se snažím najít nějaké multiúčelové přípravky, abych ušetřila co nejvíc místa v kufru. No tak uvidíme, jaké bude mejdlíčko. Zatím čekám, až bude na vyzvednutí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2014 10:29 am    Předmět: Citovat

To jsem zase něco objevila Very Happy

Na jemné vlasy Visaka opravdu funguje. Nejdříve jsem si umyla vlasy šamponem (Khadi Neem) a pak Visakou, pěnila hrozně moc a vmasírovala do pokožky a vlasů. Asi po 5 minutách spláchla, i když se snad celá vsákla a nebylo pomalu co splachovat.

Zarazilo mě, jaké jsem měla vlasy při splachování, jakoby hodně natužené, vůbec ne klouzavé jako po lávě.

Během schnutí se mi začal tvořit objem, dle mého srovnatelný slávou, ale vlasy jsou více pospolu a působí celistvým dojmem. Příště použiji kondicioner na délky, ale jinak jsem velmi spokojená.

Vlasy nepramínkují jako obvykle a skoro se nemusím ani česat.

Děkuji za návody od členek, asi by mě nenapadlo předtím vlasy umýt šamponem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2014 5:06 pm    Předmět: Citovat

Po dlouhodobejsim pouzivani se musim podelit o jeden poznatek: Visaka mi vlasy opravdu obaluje nejakym filmem a vlasy daleko lepe drzi tvar, konce se hodne krouti (smerem dolu, da se mluvit i o "upravenem ucesu") a na konecky jsem zpozorovala podobny ucinek jako ma henna a to ze konce "zaceli". Prisla jsem na to, ze mi jen lavovka nestaci, neudela mi az takovy objem a vlasy nejsou tak odolne jako kdyz pouziju po lavovce i Visaku. Davam ji i na delky a prijde mi, ze je vyzivuje a chrani pred dalsim poskozenim, bala jsem se vysusovani, ale je tomu spis naopak.
Jen ted v zime mi trochu zpusobuje lupy, tak ji obcas davam jen do delek a ne az k hlave.
Je to pro me opravdu k nezaplaceni, snad se neprestane vyrabet, nevim cim bych ji nahradila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
storm.bringer
0-7
0-7


Založen: 7.4.2015
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2015 2:17 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si také pořídila Visaku. Koupila jsem ji v Brně na Lidické v obchůdku Zdravý život. (Mimochodem, mají tam spoustu zajímavých věcí. Převládají hlavně zdravé potraviny. Z kosmetiky tam mají hlavně Laveru a ajurvédskou kosmetiku, ale viděla jsem tam i Dr. Hauschka.)

Mám jemné vlasy, bez objemu, u hlavy spíše mastící se, jinak dost vysušené, které jsou sice rovné, ale zároveň nejdou učesat, protože se vždy najde několik desítek trčících kusů. Takže vlastně pořád působím dojmem, že mám na hlavě pár vlasů a navíc ještě střapatých.

No a na Visaku teď už asi nedám dopustit! Very Happy Nejprve jsem použila šampon Alverde a pak Visaku. Visaka pění docela dost, ale když jsem ji smývala, už žádná pěna netekla. Vlasy jsou krásné, nadýchané a působí upraveným dojmem.

Největší plus ale vidím v tom, že vypadají zdravěji. Nevím, jak to popsat, prostě působí úplně jinak Very Happy Vypadají hladce a jemně (žádné dráty), zároveň ale nadýchaně, a zároveň jsou jakoby těžší a silnější (ale neulízané!). Zkrátka samé paradoxy Very Happy No a konečky jsou takové nadzvednuté, jakoby vyfoukané.

Menší mínus vidím v tom, že se mi trochu rychleji zamastila hlava, ale ne o moc, jen o pár hodin. Vždycky myju obden večer, po Visace jsem myla už ráno. Ale myslím, že to chce jen vychytat. Třeba dát víc šamponu a méně Visaky. Nebo Visaku občas vynechat. Taky musím prozkoumat, jak to bude vypadat s kondicionérem, to jsem ještě nezkoušela. No, chce to trochu poladit, ale jinak můžu doporučit, směle do toho Smile Zatím je Visaka to nejlepší, co jsem si kdy napatlala na hlavu... (Ale ještě jsem nezkoušela lávovou zem.) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2015 3:58 pm    Předmět: Citovat

Jojo, visaka je prima. Ale jenom radím ji fakt nepoužívat soustavně a pořád, mám podobnou zkušenost jako několik dalších lidí tady - zezačátku paráda a pak to šlo dolů, až ji pak někdo musel úplně vysadit. Já ji střídám tak jednou za tři nebo čtyři mytí a v tomhle poměru je fajn. Ale fakt je, že jsem před mytím visakou nikdy nepoužívala ještě šampon, tam to třeba funguje jinak. A taky mám vlasy spíš sušší než mastný, takže mi bohatě stačí mýt jednou týdně - to může taky hrát roli.
Lávovka stojí za vyzkoušení a pak mi na jemný vlasy dost vyhovuje shikakai. Ale všechno dávám na střídačku, mám mlsný vlasy, jak dostanou dvakrát nebo dokonce třikrát po sobě to samý, začnou se ofrňovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.