Henna na chemicky barvené vlasy a naopak
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 166, 167, 168  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e2ac4b87f968322c515ff2586b3f95fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 4:16 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Ely, to ti asi nikdo nezaručí - prostě henna v kombinaci s chemií (zvlášť při různým zesvětlováním) může fungovat poněkud nevyzpytatelně. A i když barevně chytne, tak ty kusy vlasů, který si tý chemie užily hodně, můžou bejt v konečným efektu horší než předtím (i když vícenásobným používáním se to může zase upravit). Ale někomu zase chytá úplně v pohodě a žádný škody nenadělá. Pokud ráda měníš odstíny, tak henna asi nebude úplně nejlepší nápad, pokud se po nějakým čase používání rozhodneš, že to chceš světlejší, může to taky dopadnout tak, že to budeš muset nechat celý odrůst. Jestli máš původní barvu tmavě čokoládovou, tak s hennou až tak moc možností nemáš - nejpíš to na původních vlasech bude vypadat tak, že na nich budš mít takový přirozený narezlý/načervenalý odlesky - tam by to neměl bejt problém. Ale co to udělá s těma částma vlasů, co prošly chemií, to je fakt dost ve hvězdách - možná by se na ně napřed dala dát ještě naposledy nějaká chemická barva co nejbližší tvýmu původnímu odstínu, a pak teprve začít hennovat... Ale určitě bych hennu vyzkoušela buď na skrytým pramínku, nebo na chomáči vyčesaných vlasů - asi Ti to nedá dokonalou představu o výsledným odstínu, ale alespoň by se na tom dalo vysledovat, jestli z tý kombinace s chemií nebude nějakej průšvih.

Přesně můj názor.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GanjaPawlina
0-7
0-7


Založen: 25.5.2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 9:42 am    Předmět: Citovat

Ahoj, chystám se poprvé použít hennu. Mám dready, jejich konce jsou odrostlé blond zbytky, ale to jsou opravdu jen zbytky. Jde mi spíš o to, že jsem před týdnem obarvila hlavu pěnovým tužidlem od élysée, červený mák, včera jsem umyla asi potřetí, postupně barva mizí. Jestli mám ještě počkat a vymýt nebo můžu hennu na to dát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 10:04 am    Předmět: Citovat

GanjaPawlina napsal:
Ahoj, chystám se poprvé použít hennu. Mám dready, jejich konce jsou odrostlé blond zbytky, ale to jsou opravdu jen zbytky. Jde mi spíš o to, že jsem před týdnem obarvila hlavu pěnovým tužidlem od élysée, červený mák, včera jsem umyla asi potřetí, postupně barva mizí. Jestli mám ještě počkat a vymýt nebo můžu hennu na to dát.


Myslím, že v pohodě můžeš, to tužidlo s tím podle mě žádnou paseku neudělá. Spíš by mě ale zajímalo, jak budeš barvit dredy hennou. Mám kolikrát problém vymýt hennu z normálních vlasů. Normální (chemická) barva se rozpustí a vymyje jako tekutina, ale henna jsou kousky, který je kolikrát třeba i vyčesat, což asi s dredama bude problém. Neříkám, že to není možné, spíš by mě čistě ze zvědavosti zajímalo jak se barví dredy hennou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GanjaPawlina
0-7
0-7


Založen: 25.5.2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 12:01 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že v pohodě můžeš, to tužidlo s tím podle mě žádnou paseku neudělá. Spíš by mě ale zajímalo, jak budeš barvit dredy hennou. Mám kolikrát problém vymýt hennu z normálních vlasů. Normální (chemická) barva se rozpustí a vymyje jako tekutina, ale henna jsou kousky, který je kolikrát třeba i vyčesat, což asi s dredama bude problém. Neříkám, že to není možné, spíš by mě čistě ze zvědavosti zajímalo jak se barví dredy hennou.[/quote]

Já vím. Very Happy Už jsem se ptala i na svojí skupině na FB, která je o dreadech, taky psala slečna, že má problém to vymýt, ale co jsem koukala, hodně dredatých dává přednost přírodním barvivům. No nějak se s tím poperu, jsem zvyklá mýt dready častěji než jiní dredatí. Very Happy Uvidíme, co z toho vznikne a pak napíšu, jak to dopadlo.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blondýna_z_Londýna
21-40
21-40


Založen: 26.5.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2015 2:34 pm    Předmět: nejdříve cassia pak henna světlá blond Citovat

Ahoj, odbarvovala jsem se cca 20 let a teď mne to tahne k přírodním věcem, přes vegetariánství až po hennu ve vlasech. Můj přírodní odstín je plavá myší blond, nyní skoro platina. Začla jsem heřmánkovými přelivy, pak dala bezbarvou cassiu a zatím mám odstín blond do medova.

Nyní mám doma novy odstín od Khadi blond světlý, doufám, že nechytne dozelena. Poslední chemie byla asi pred 40 dny, vyzkoušel někdo už tuto barvu??
:
Určo vyzkouším na vycesaných vlasech, než ji nanesu..radši Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 9:10 am    Předmět: Citovat

Pokud ti ta prvni cassia chytila bez zelenych odlesku tak by to melo byt v pohode Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 10:32 am    Předmět: Citovat

Jak píše Jitt, zezelenání bych se taky zvlášť nebála (ale ten test si pro jistotu udělej, jistota je jistota). Akorát bych se možná trochu bála, aby Ti na ty hodně zesvětlený vlasy nechytlo tmavěji, než bys čekala (případně třeba až moc do zrz). Možná bych pro začátek ještě dokoupila čistou cassii a namíchala to třeba půl napůl, vždycky je lehčí, když je výsledná barva moc světlá, příště trošku přitvrdit s tmavší složkou, než to dát už napoprvé moc tmavý a pak se to snažit vymývat. Ony ty vlasy narušený zesvětlováním můžou holt to barvivo víc sosat než ty přírodní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blondýna_z_Londýna
21-40
21-40


Založen: 26.5.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2015 1:43 pm    Předmět: Citovat

Wink
Dopadlo to dobře, chytlo to rovnoměrně, neni to ani žluté jako kanárek.
Druhý den podle očekávání malinko ztmavlo,ale zrz to rozhodně není, spíš medové.
Nechala jsem podle návodu 15minut (píšou 15až 60).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2015 1:04 pm    Předmět: Citovat

Tak paráda, gratuluju! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blondýna_z_Londýna
21-40
21-40


Založen: 26.5.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2015 1:59 pm    Předmět: henna plus Citovat

Ještě se chci zeptat, všude se pise, že se nedoporučuje míchat chemii s hennou, ale co ty barvy Henna plus, řada Long Lasting colors, tam je zřejmě činidlo a henna dohromady, píší, že zesvetlí a ztmaví až o 6 odstínů. Je to vůbec možné?
Všimla jsem si dole toho banneru a tam ty barvy jsou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 166, 167, 168  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.