Clinique
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=36e72016e54d8a880c0fe84ee5ef8d72Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 10:48 am    Předmět: Re: Clinique Citovat

ilona napsal:
Denynka napsal:

Ilonko, mě to vozí známej z Ameriky, ale na aukru se to dá sehnat dost levně....v Americe je to totiž za pár korun, takže aukro je plné. Vyzkoušela jsem tuhé mýdlo na obličej, což byla novinka, většinou mám gely nebo pěny...a bylo super...krásně zabalené hygienicky a ve spešl kalíšku a pleť po něm rozjasněná...taky jsem zkoušela žlutý hydratační fluid a ten je taky super...přítel používá celou řadu anti-blemish pro problematickou pleť a je taky spokojený....jejich tvářenka je nádherná a rtěnka hydratační, vcelku mastná, vydrží celý den, takže pro mě je to jednička Smile

Vidíš, tak to mě nenapadlo-zapátrat na aukru. Díky za tip.
Smutný je, že v zahraničí stojí ( jak píšeš) pár korun a u nás jsou nasazené takové ceny. Confused

To ano, ale to je u všeho. Vůně jsou například v Belgii o 30% levnější. To samé značky jako Lancome, Dior, Chanel, Estee Lauder, Sisley, Helena Rubbenstein atd...nevím, proč jsou u nás takové ceny :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lennnka
41-80
41-80


Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2015 10:55 am    Předmět: Citovat

Air brush korektor - velmi jemnucka textura, nelezie do zahybov a vrasok, porovnatelny s YSL Touch eclat, spicka medzi korektormi

Tvarenka cheek pop blush - odtien 04 plum pop - ta v tvare kvietka - krajsiu som dlho nevidela, zaujimava textura a krasna farba, vydrz vyborna

Parfem Clinique Simple - fajn

cistiaci gel, pletova voda a zlty gel (3 kroky) - nie zle, ale urcite nieco, bez coho sa zaobidem ... myslim, ze v tej pletovej vode bolo nejak vela alkoholu, uz sa presne nepamätam ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2015 11:13 am    Předmět: Citovat

Avene se musím zastat, tedy až na pletový tonik s alkoholem to je vážně dryák. Clinique mám zatím vzorečky. Taky si musím vybírat a zkoušet, moje plet nesnese silikony, alkohol a ani SLS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.