Návrat k prapůvodní barvě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5dbd25496cb3bb86264110561ea3f4b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2014 7:28 pm    Předmět: Citovat

Tak dnes som rázne zakročila a ustrihla si cca 15 cm ...momentálne maju cca 60 cm a odrasty dákych 14-16 je to asi rok čo som si naposledy nafarbila vlasy a zatial sa držím Smile Farba krásna vlasy hebké a jemné ostatné sú ako dráty Crying or Very sad ale zas tak radikálne skrátiť sa neodvážim..som zvedavá ako s týmto na hlave idem stužkovať (môj sen o dlhých vlasoch po zadok sa rozplynul) ale prekvapivo sa mi to páči tak dúfam že to tak ostane a už nikdy nesiahnem na žiadnu chemickú fabu Smile Držím vám palce baby je to dlhá cesta ale keď si poravnáte kvalitu a hustotu vlasov stojí to za to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirča
81-160
81-160


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 8:14 pm    Předmět: Citovat

Tak si po dlouhé době přidám svou troškou do mlýna. Také jsem po shození gelových nehtů došla k dalšímu vracení k vlastnímu já. A to barvičce vlasů. To je ta, co mám na krátkých vlasech v galerii. Nyní jsem se po věčném melírování hodila do světle hnědé barvy řízlé na půl s přelivem, takže se pokaždém mytí trošku vymyje. Záměr je tak po měsíci to zase přikrmit nějakou barvičkou nebo tónovacím šamponem (znova vyhodit 700Kč za dobarvení něčím, co se stejně vymyje se mi už nechce) Laughing Ale dost možná je to nejlepší řešení, než experimentovat doma. Za názor ohledně návratu k původní barvě vlasů budu určitě ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gaia136
41-80
41-80


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2015 9:45 pm    Předmět: Citovat

Mirča napsal:
Za názor ohledně návratu k původní barvě vlasů budu určitě ráda Smile


Držím ti palce v tvojom rozhodnutí Smile Tiež sa vraciam k pôvodnej farbe a viem, že hlavne na začiatku je to ťažké Cool
_________________
Dum spiro, spero.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.