Lietajúce rybky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ceece2021a302a71f2f182b05cdfc107Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Páčia sa vám moje handmade výrobky?
Áno, sú pekné.
0%
 0%  [ 0 ]
Nie je to môj štýl.
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 0

Autor Zpráva
Flying Fishes
0-7
0-7


Založen: 2.6.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 9:34 am    Předmět: Lietajúce rybky Citovat

Ahojte dlhovlasé a dlhovlasí.

Toto je môj comeback, na tomto fóre som bola aktívna asi pred piatimi rokmi. Vtedy som používala hennu vyše dvoch rokov a bola som očarená každým novým henovaním. Odvedy sa ale veľa zmenilo.
Moja vlasová história v skratke:
Od malička som mala dlhé husté kučeravé plavé vlasy. Od 14tich som mala na hlave všeličo, najskôr melír, potom hnedú, a nakoniec čiernu. Po dvoch rokoch nudnej čiernej som sa rozhodla, že si chcem nechať svoje vlasy a tak začal krutý proces odfarbovania..(nehorázne suché oranžovo-žlté-vlasy som podstrihla po plecia) a 4 mesiacoch útrap som docielila konečne prirodzený look. O pol roka neskôr som sa dozvedela o henne. A išla osm do toho.. Medenú som používala rok, a gaštanovú lush som striedala s medenou druhý rok.. Vlasy boli krásne, ale po dvoch rokoch sa mi dosť tie moje kučery vyrovnali a začali mi padať.. Ochorela som a dostala som popri tom alergiu na hennu, farby a iné chemikálie a aj prírodné látky ako med.
Takže teraz si nefarbím vlasy už tretí rok, nechávam ich divoko rásť, nedávam na ne žiadnu chémiu, umývam si raz za týždeň, používam iba kokosový olej, čajové preplachy, šampóny od balea z DM bez silikónov a je mi skvele. Smile (keď som používala 3 roky bez prestávky elseve a pantene nadupané silikónmi tak mi vlasy vôbec nerástli, dokonca sa mi lámali konce ako divé.)
Nemám teraz žiadne starosti s vlasmi iba jednu - neteším sa na šediny, ale nič s tým nenarobím, prežila som si svoj vlasový rock'n'roll za mládí. Smile

Ďakujem všetkým za prečítanie a prajem krásny, usmiaty a vlasatý deň Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 11:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
vítej opět u nás.
Jen bych tě požádala o vynechání skryté (aj neskryté) reklamy v příspěvcích. Pro případnou spolupráci nás prosím kontaktuj na mail partneri@dlouhevlasy.cz. Díky.

Sidonie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.