alergie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d02a0ae71747bc8018e16aab129fb9b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 7:17 am    Předmět: Citovat

Tia napsal:
Myslím, že ze stresu to není, jsem naprosto v pohodě Smile Ale našla jsem anglické stránky, které slouží na podporu a propagaci této alergie a hodně jsem si tam přečetla (třeba i to, že alergii může vyvolat virus). Jsou tam moc milí lidi, co všechno vysvětlí Smile Z toho, co jsem jim napsala bohužel vyčetli, že mám tu alergii vážnou, a že mám zvážit pořízení emergency náramku (upozorňuje na alergii v případě, že se třeba člověk dostane na pohotovost kde nebude moct mluvit - veškeré infuze musí být zahřáté atd.) a EpiPenu. EpiPen už mám a náramek jsem nahradila kartičkou v peněžence, ale doufám, že k něčemu takovému nikdy nedojde Rolling Eyes

Tak to je super,že můžeš čerpat i z takových stranek. Čím víc informací,tím líp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 1:39 pm    Předmět: Citovat

Ano, jsem strašně šťastná, že jsem ji našla Smile Podpora těch lidí je naprosto úžasná. Řekli mi toho o dost víc, než moje alergoložka, která si myslí, že si z ní dělám srandu... To mě naprosto dostalo. Chápu, že lidí s alergií na chlad není moc (někde jsem četla, že je to dokonce 1 člověk na 100 000 obyvatel, což je tady v ČR nic - zhruba 10 lidí), ale to co mi předvedla byla naprostá ignorace Mad Prý nic takového není, jsem jenom moc přecitlivělá po prodělané chřipce a nemám si dělat starosti, nic mi nehrozí a všechno časem zmizí. Nic proti doktorům, ale někdy mě opravdu štvou Evil or Very Mad Jediné čeho chci dosáhnout je předepsání EpiPenu, protože doma máme jenom jeden a ten je taťkův. Kdybyste prosím někdo znal alergologa, nejlépe poblíž Olomouce, který se zabývá i chladovou alergií, tak mi napište. Budu vám vděčná Wink No a pokud byste znali někoho ve svém okolí, kdo touto alergií trpí, odkažte ho na facebookové stránky Cold Urticaria (Cold Allergy) Support Group. No a ještě jeden typ na báječné stránky - http://www.laurenshope.com/. Tato americká firma se zabývá výrobou tzv. ID náramků, které by měl nosit u sebe každý, kdo trpí vážnou chorobou (nejen alergií). Mají tisíce možností výběru Smile Na druhou stranu náramku se napíše jméno, údaje o nemoci apod. Pokud se takový člověk ocitne ve stavu, kdy nemůže mluvit, tak se lékaři dozví, co mu vlastně je. Užitečná věcička Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 1:46 pm    Předmět: Citovat

nechtěla si napsat 1 člověk na milion obyvatel? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 1:50 pm    Předmět: Citovat

Neumím počítat Very Happy Je to 1 na 100 000, ale přepočítala jsem se (nevím proč jsem počítala s tím, že ČR má milion místo deseti milionů obyvatel) Rolling Eyes Very Happy Mojí super matematiky si prosím nevšímejte Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2015 7:28 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo vyzkoušené nějaké přírodní přípravky na alergii na pyl Question

Letos to fakt stojí za to, kromě strašné rýmy a očí angorského králíka se k tomu protentokrát přidala i vyrážka na předloktí a v podpaží, zespoda na bradě... Nechce se mi brát Zyrtecy a podobné věci, jen se bojím, že jestli se to ještě zhorší, tak abych mohla nějak normálně fungovat, tak to bude nevyhnutelné. Rolling Eyes Ale před tím jsem chtěla zkusit ještě něco přírodního... Co by to aspoň trochu zmírnilo...
Nemáte někdo něco osvědčeného?
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.