Co ženám nepřidává na kráse
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 186, 187, 188
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=288665fab4b9834637a7baf91780bf24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 10:53 pm    Předmět: Citovat

no robila som to tak, že som vzala len polovičné množstvo, a to som zmiešala s krémom alebo telovým mliekom, ktorý bol práve po ruke... krylo to horšie ako bežný makeup, takže na pubertálne vyrážky to nestačilo, ale inak dobré a hlavne to nebolo ani zďaleka tak oranžové

inak, ak ti to nepripadá ejak dotieravé alebo čo, mám na teba jednu OT otázku: prečo ti na dolnej lište, kde sú online členovia, svieti meno na modro, keď si dievča? nejak som si to všimla a teraz mi to nedá Embarassed
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elis3
8-20
8-20


Založen: 24.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2015 5:08 am    Předmět: Citovat

seelya napsal:
no robila som to tak, že som vzala len polovičné množstvo, a to som zmiešala s krémom alebo telovým mliekom, ktorý bol práve po ruke... krylo to horšie ako bežný makeup, takže na pubertálne vyrážky to nestačilo, ale inak dobré a hlavne to nebolo ani zďaleka tak oranžové

inak, ak ti to nepripadá ejak dotieravé alebo čo, mám na teba jednu OT otázku: prečo ti na dolnej lište, kde sú online členovia, svieti meno na modro, keď si dievča? nejak som si to všimla a teraz mi to nedá Embarassed


Aha, to někdy vyzkouším.

No fakt Shocked Při registraci jsem určitě zaškrtla žena, tím jsem si jistá. Je fakt, že jsem včera upravovala profil, možná, že se tehdy chybička vloudila, nechápu, jak se to mohlo stát. Díky za upozornění!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 186, 187, 188

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.