Enterosgel - odstranění toxických látek z organismu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aae9ddea758508ca9d46f61843a47ac5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 3:55 pm    Předmět: Citovat

Sharqigirl: děkuji moc, mě ten článek taky nadzvedavá. tam někde vzadu v hlavince ty vědomosti budou, ale ne ane je najít a sformulovat Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 4:04 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Sharqigirl: děkuji moc, mě ten článek taky nadzvedavá. tam někde vzadu v hlavince ty vědomosti budou, ale ne ane je najít a sformulovat Laughing


Uz si ani nejsem jista, ze ty informace v kebuli zustanou. Ale snad jo, treba tam nekde uvaznou - mezi tema plinama, mlikem a dudliky...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 10:28 am    Předmět: Citovat

Já o něm četla jen tady a tam ho i koupila (není v tubě, ale v takové plastové dóze se šroubovacím uzávěrem): http://www.bylinkar.cz/zbozi-a-produkty/krem--enterosgel-kremikogel-p54.html
Dělala jsem si tu omlazovací koupel, co je tam popisovaná, a přestala jsem mít vysušenou kůži na těle. Celkově jsem mývala citlivou a sušší pokožku, holeně se mi loupaly a když jsem je oholila, tak to bylo pořád podrážděné a nic na to nefungovalo, lokty jsem měla úplně bílé a tvrdé. Už ani nevím jak dlouho jsem ty koupele dělala (půl roku, ale né pravidelně ..tak jednou za týden - 14 dnů, ze začátku častěji a pak třeba i za měsíc), ale teď už to budou dva roky po těch koupelích a od té doby nemusím vůbec používat tělová mléka a ani krém po holení (na nohou).
Je to teda drahota, to žádná, ale teď zase šetřím na něčem jiným, tak nevim mno. Confused
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2015 11:44 am    Předmět: Citovat

Někdo to vychvaloval až do nebes, tak jsem se na to podíval. Složení: 70% polymethylsiloxan polyhydrát, 30% čistá voda (no, ještě aby ta voda byla špinavá...).
Takže jestli to dobře chápu, jedná se o silikon napumpovaný vodou (polyhydrát). Pěkně děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.