Nosit zapletne nebo rozpustene?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb9097f2dfa4fac4505282852ecfd790Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 9:36 pm    Předmět: Citovat

Tak to chápu. Njn, proti gustu žádný dišputát... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 9:49 pm    Předmět: Citovat

proti gustu, hej? povedala by som, že keď si buď vlasy vyčešeš hore alebo zaživa zhoríš, tak moc na výber nemáš Razz
to vieš, niekto má vlasy krásne vzdušné a niekomu sa pošťastí ťažká "deka" (ktorá sa na krásne vzdušné vlasy mení zásadne iba v zime, kedy by bola za svoju zahrievaciu činnosť mimoriadne ocenená - ale to už je skôr na tému "čím vás vaše vlasy najviac vytáčajú")
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2015 9:54 am    Předmět: Citovat

Tak v zimě můžeš nosit ten šáloúčes od Adél. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2015 12:59 pm    Předmět: Citovat

Portos se má, jestli může mít ve vedru rozpuštěné vlasy. Na zádech ok, chápu, ale ten krk! Všechny vlasy se mi nalepí na zpocenou kůži za krkem a topí jak blázni! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2015 2:21 pm    Předmět: Citovat

To je asi výhoda kudrn. Za krkem mě taky hřejou, že se dost potím, ale přecejen se nelepí ve velkém a trocha prostoru pro vzduch zůstává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2015 3:02 pm    Předmět: Citovat

...asi by sme si mali hromadne dať robiť trvalú, keď už majú byť tie horúčavy Laughing
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petruska88
8-20
8-20


Založen: 17.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2018 3:10 pm    Předmět: Pravidelné pletení copánků Citovat

Chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s pravidelným pletením copánků. Pletu cca každé 2-3 dny po umytí, nechám přes noc uschnout a ráno rozpletu. Předtím jsem vlasy fénovala, následně žehlila a copánky volím proto, abych si vlasy dále tepelně neničila. Po rozpletení mají vlasy krásný objem, dobře drží tvar a není s nimi tolik práce. Snažím se být opatrná, ale nemohu si i přesto své vlasy pletením mechanicky poškodit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2018 11:20 pm    Předmět: Citovat

Pokud se copánky nechají zaplést a rozplést bez nějakého velkého cuchání, tahání a rozčesávání (což je věc praxe), nic by kštici hrozit nemělo. Když jsem mívala kratší vlasy, zaplétala jsem je skoro po každém mytí a ač nikdy nic moc nevydržely, copánky nevadily. A pak ta ovce druhý den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2018 4:23 pm    Předmět: Re: Pravidelné pletení copánků Citovat

Petruska88 napsal:
Chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s pravidelným pletením copánků. Pletu cca každé 2-3 dny po umytí, nechám přes noc uschnout a ráno rozpletu. Předtím jsem vlasy fénovala, následně žehlila a copánky volím proto, abych si vlasy dále tepelně neničila. Po rozpletení mají vlasy krásný objem, dobře drží tvar a není s nimi tolik práce. Snažím se být opatrná, ale nemohu si i přesto své vlasy pletením mechanicky poškodit?

Když mi bylo 14 let tak jsem denně si zaplétala na noc vlhké vlasy do copánků a poničené jsem je neměla, byly naprosto v pohodě, takže bych se toho nebála. Pokud je nebudeš nějak cuchat, nebo je tahat drasticky tak se vlasům nic nestane Wink Wink Smile Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petruska88
8-20
8-20


Založen: 17.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2019 9:07 am    Předmět: Dotaz Citovat

Chci se ještě zeptat, jestli nevíte, jak docílit efektu přirozených kudrlinek u copánků. Když si je ráno rozpletu, vždy mi zůstane spodní část vlasů (pod gumičkou) rovná a nevypadá to hezky. Napadlo mě konečky do gumičky zastrčit, ale to pak budou vlasy vypadat spíše jako zlomené, než vlnité. Nemáte to nějak lépe vychytané? Děkuji. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.