Dřevěná jehlice do účesu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 54, 55, 56
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e59d2baf41407479b8e8a1e22754d2dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

nosíte jehlice v účesu?
Ano
47%
 47%  [ 100 ]
Ne
14%
 14%  [ 30 ]
Neumím používat
29%
 29%  [ 62 ]
Připadám si jako jehelníček
0%
 0%  [ 1 ]
Umožňují mi vytvořit ležérní a šaramantní účes
8%
 8%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 211

Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 25, 2013 8:43 am    Předmět: Citovat

Tak vlásenky. Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: ne listopad 10, 2013 4:05 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=c_M_oSwRKfc

něco podobného jsem o pár příspěvků nahoru zmiňovala a tohle je dokonce bez gumičky, ale já na to asi nemám dostatečně dlouhé vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne listopad 10, 2013 4:16 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se za OT, ale mně ta holka připomíná Mr. Beana Embarassed Zvlášť, když má potom stažený ty vlasy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 2:01 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si právě zažila ten pocit, když najednou najdete svou jehlici rozlomenou vejpůl. Ebenovou od HP. Omylem jsem na ni nejspíš hodila prádlo a někdo tam hupsnul. Je to zvláštní, i když nebyla ta nejoblíbenější, tak mě její ztráta dost mrzí. Asi jak je člověk nosí často, tak se s nima sžije a vznikne pouto....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 3:59 pm    Předmět: Citovat

katka.f napsal:
Tak jsem si právě zažila ten pocit, když najednou najdete svou jehlici rozlomenou vejpůl. Ebenovou od HP. Omylem jsem na ni nejspíš hodila prádlo a někdo tam hupsnul. Je to zvláštní, i když nebyla ta nejoblíbenější, tak mě její ztráta dost mrzí. Asi jak je člověk nosí často, tak se s nima sžije a vznikne pouto....
No dobře, ale uznej, že jich nemáš zrovna málo, těch jehlic... Laughing Umim si to představit, i když mam z hp stylu jen jednu ebenovou a k tomu tři, co mi vyřezal kamarád. Vždycky když jednu nemůžu najít, začnu bejt smutná a všude jí hledám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 5:02 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
katka.f napsal:
Tak jsem si právě zažila ten pocit, když najednou najdete svou jehlici rozlomenou vejpůl. Ebenovou od HP. Omylem jsem na ni nejspíš hodila prádlo a někdo tam hupsnul. Je to zvláštní, i když nebyla ta nejoblíbenější, tak mě její ztráta dost mrzí. Asi jak je člověk nosí často, tak se s nima sžije a vznikne pouto....
No dobře, ale uznej, že jich nemáš zrovna málo, těch jehlic... Laughing Umim si to představit, i když mam z hp stylu jen jednu ebenovou a k tomu tři, co mi vyřezal kamarád. Vždycky když jednu nemůžu najít, začnu bejt smutná a všude jí hledám.


Já mám ke každé jednotlivě nějaký vztah spojený se vzpomínkou, zrovna tuhle jsem od nich dostala darem Smile Ale tak mám dvě možnosti, schovat pozůstatky Very Happy nebo z tý jedný části zkusit udělat funkční miminko do drdolu Smile


edit: miminko je na světě Very Happy a je ideální na drdol :3 tak nakonec šťastný konec Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 6:18 pm    Předmět: Citovat

Já si vůbec neumím představit, že by ta ebenová šla zlomit, mám ji snad už 5 let, házím ji všude možné do tašek, batohů a nikdy nic. Kámošce třeba z HP stylu dvakrát praskla jehlice z toho obyčejnějšího dřeva, ta není tak tvrdá. U té ebenové mě to překvapuje, ale holt, když se zadaří Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 54, 55, 56

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.