strihy: na rovno, do véčka nebo do kulata?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a4a4dc4974ba9990ac6666b79f7dc0e9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 5:47 pm    Předmět: Citovat

Do špičata se mi nelíbí, taková nijaká délka, že těžko říct, jestli jsou ty vlasy dlouhé nebo krátké a asi ani z toho moc dobře nejdou dělat účesy (třeba když se dělá cop, pak z toho ty kratší vlasy musí trčet ven?)
Znám holku, která má nejdelší část vlasů až po pás, ale nějak ta délka nevynikne kvůli tomu, jak jsou sestříhané a vepředu má vlasy asi jen sotva k ramenům.
Mně se moc líbí zastřižené do rovna, tak jsem to přibližně vždycky měla, bohužel samozastříháváním to nedopadá tak krásně, jak bych si představovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2015 6:10 pm    Předmět: Citovat

zase to trčanie vlasov do strán nie je len záležitosť véčkového strihu, rovnako ako sa sem-tam stáva, že ak vlasy nestriháš nejak často, tak si nájdu "svoj" tvar bez ohľadu na strih - trebárs ja keď už strihám, tak jedine do rovna, a napriek tomu sa moje vlasy nakoniec vždy prepracujú k véčku (celkom by ma aj zaujímalo ako to robia, potvory Twisted Evil)

inak sa mi asi najviac páči strih do U, do rovna môže byť tiež pekné, hlavne keď sa vlasy veľmi nerozširujú do strán a teda nevyzerajú ako trojuholník, zato véčko veľmi nemusím (a týmto sa chcem svojim vlasom "poďakovať", pretože im sa zjavne páči až príliš Rolling Eyes)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 3:06 pm    Předmět: Citovat

Já mám úplně stejný problém jako seelya, taky jsem měla vlasy střižené rovně, ale těm prostředním vlasům se to prostě nelíbilo, tak mám něco na způsob véčka a jelikož je chci mít dlouhé, tak jsem se s tím musela smířit, protože by to byl střih dost razantní, momentálně bych musela střihnout asi 25cm...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.