Nechte na hlavě aneb Klobouky, čepice, máslo a jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=78d0eba74b5c590f5a516374e33d5f1fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2015 3:53 pm    Předmět: Citovat

Ha, kdo z vás mívá cestu do Nového Jičína, či plánujete do okolí výlet, velmi doporučuji navštívit Návštěvnické centrum na náměstí, kde je expozice klobouků. Ač kolem toho chodím x let, tak mě tam nenapadlo jít, protože jsem znala expozici klobouků v muzeu v zámku /pro ty kdo neví, tak Tonak je značka z Nového Jičína/ a nemyslela jsem si, že by se tato nová v něčem lišila. Teď jsem tu ale měla na návštěvě kamarádku ze západních Čech, tak si říkám, kam ji jen vezmu? Tak padla volba na tohle. Strávily jsme tam přes hodinu jen zkoušením klobouků, pro ženskou ideální expozice Twisted Evil Velmi, velmi doporučuji, já se tam chystám znovu Twisted Evil Tipuju, že ke zkoušení bylo cca 100 klobouků, snad můj odhad není úplně mimo, ale rozhodně bylo co zkoušet

http://www.mestoklobouku.cz/ Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.