Extrémní lupy aneb seboroická dermatitida
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af7d7ce788fc4f3cb42955ba260135cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 2:10 pm    Předmět: v Citovat

Ahoj,
přítelovi je 29 a má nyní asi dva měsíce problém s vlasy. Prý se mu pořád mastí, svědí ho pokožka vlasů a má plno lupů a díky tomu mu teď dost padají vlasy. Na kožní jde za týden, ale jde mi spíš o to, jestli se to dá vyléčit? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myhusbandmakeshamburger
8-20
8-20


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 1:21 pm    Předmět: Citovat

Mně pomohl belosalic kožní roztok od kožní.. a k tomu mytí s headnshoulders. Ale vrací se to tak jednou za půl rok, rok. Je to zlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 2:39 pm    Předmět: v Citovat

děkuju za tip, hlavní je, aby to šlo právě léčit, přítel je z toho už zoufalý, má už dost velký lysiny Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2015 10:41 pm    Předmět: Citovat

Tak křísím vlákno. Nevím, zda za to může to vedro, ale objevil se u mě nový příznak. Kolem vlasové linie na krku od ucha k uchu a taky za ušima červené svědivé a loupající se fleky. Nádhera.
Mediket ictamo šampon mi už přestal fungovat a šampon od Cannaderm nefungoval nikdy.
Včera jsem se zoufalství namazala konopnou mastí a uvidím.
Kéžby někdo vynalezl lék na tuhle otravnou věc Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2015 1:38 pm    Předmět: ... Citovat

sebora vzniká díky rozšířeným kvasinkám v těle - díky HA, antibiotikám, různým hormonům, vysoký příjem cukru.
Já na ní vyzrála a začala jsem s detoxikací, s česnekem, probiotiky, vyřadila bílou mouku, cukr a mléčné výrobky a dost rozjetá sebora se mi začíná uzdravovat...Mě to zapříčinila hnusná HA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2015 7:19 pm    Předmět: Citovat

Nicole - já tohle mívám občas taky, někdy to přijde a nějakej čas to otravuje, jindy mám pokoj. A blbá zpráva je, že se mi zatím nepodařilo zjistit, od čeho to je, někdy tomu "pomůže" kosmetika, ale většinou to tak nějak funguje cekem nezávisle na tom, co jím a čím si meju vlasy. Skoro mi přijde, že zvlášť u mýho ksichtíku platí, že čím víc macešsky se k němu chovám, tím lepší výsledky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2015 10:22 pm    Předmět: Citovat

Opravdu budu asi UFO. Moje životospráva a strava jsou téměř příkladné a přesto se mi dějou tyhle věci. Bílý cukr ani syrové mléko nejím léta, to samé platí pro bílou mouku. Jím dost zdravě, téměř vše si vařím sama, cvičím yogu atd. Antibiotika jsem neměla dva roky. Nepodařilo se mi odhalit, co to odstartovalo a už vůbec ne, jak to zplašit.
Dvakrát ročně dělám celkový detox, a přesto ve mně zřejmě něco kvasí. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2015 9:27 am    Předmět: Citovat

seborea nemusí vždy závisieť len od množstva zkonzumovaného cukru alebo múky... u mňa seborea reaguje na velkú únavu, nedostatok alebo prebytok slnka, stresovú záťaž alebo oslabený imunitný systém.. a ešte ak som veľmi psychicky vyčerpaná, tak to tiež naskáče.. mám to vždy na lícach, no paráda Embarassed Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2015 12:40 pm    Předmět: v Citovat

v těle vznikají plísně díky překyselení a skoro vše nás dnes překyseluje, stres, strava,antibiotika,... Tohle má na naše tělo velký dopad. A u sebe vím, že sebora je skutečně způsobena kvasinkou Candida, u mě byla teď dost přemnožená, až jsem měla pupeny na pokožce vlasů, lysiny, nezkrotná chuť až závivlost na sladkém.
Teď do sebe začnu prát vysoký dávky česneku, ať ji uplně zabiju Laughing
Omezila jsem bílé pečivo, sladký a mléčné výrobky a hurá, už nemám takový problém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2015 1:42 pm    Předmět: Citovat

Nicole, nejsi UFO, já to měla dost podobný: když jsem se stravovala téměř vzorně (teda alespoň podle některých teorií) a na ksichtík si nepatlala nic jinýho než ryze přírodní kosmetiku (a dokonce jsem si ji patlala pravidelně), měla jsem nejhorší problémy. Na čele a u nosu přesušenou kůži, která přecházela až do rudejch fleků, na přechodu vlasů a čela a za ušima loupající se kůže (ale tam to aspoň nebylo vidět). Teď jím normálně všechno, na co mám chuť (teda kromě věcí, na který mám vyloženě alergii, ale těch není moc, navíc moje chutě nejsou až tak nezdravý, ale všechny základní potraviny zahrnujou), na ksicht si tak jednou dvakrát do tejdne, když někam jdu, plácnu korejskej BB krém plnej silikonů (případně takzvanej BB krém od Astoru, když nespím doma), sem tam si ten krém teda smejvám nějakejma odličovacíma ubrouskama, ale kolikrát na to zapomenu a vybodnu se na to, tak jednou za měsíc udělám peeling namletou nimbou nebo lávovkou, a jinak akorát po tréninku smeju pot obyčejnou vodou a případně, když si čirou náhodou vzpomenu, a matlám si celý tělo nějakým promazávadlem (což je taky tak dvakrát do měsíce, plácnu si ho i na ksicht. Připadám si sice lehce jako prase zkřížený s ropákem, ale mojí pkožce to evidentně vyhovuje víc než rozmazlování pravidelnou péčí a bůhvíjak skvělou kosmetikou.. (akorát teda nesmím ten BB krém dávat častějc než třikrát do tejdne, jinak se mi můžou dělat trochu pupínky na mastnejch zónách, ale ty jsou naštěstí takový povrchní a za dva dny jsou pryč).
Jako nemůžu Ti radit, aby ses vykašlala na ty omezení v jídle, asi víš, proč je máš a co Ti vyloženě nedělá dobře - na druhou stranu to, co je superzdravý pro většinu lidí nemusí bejt zdravý pro všechny, třeba Ti prostě takhle přísnej režim nevyhovuje a tělu něco chybí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.