Melvita
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=534d87d599f1f2c92226677177d91200Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 12:27 pm    Předmět: Citovat

Jojo, jsou i na hlaváku.
Chodím tam ráda. Mám od nich směs éterických olejíčků na případné pupínky nebo kožní poranění a hned se to zahojí. Týden to trvalo déle, ale když si to teď pomažu, tak je to hned Smile)
Pak mám ještě olej z Kamélie, který je i na vlasové zábaly. Je moc fajn. Na konečky je moc fajn a na obličej taky. Babičce jsem s tím udělala masáž a říkala, že má potom úplně úžasnou pleť a zmizely jí pytle pod očima - ale to spíše z masáže.
Ceny mají jako většina přírodní kosmetiky.
Jen šampóny mi přišly trošku dražší - i když jsou větší, myslím - ale mám jich teď až moc, tak ještě počkám a pak řeknu Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 12:35 pm    Předmět: Citovat

Já hlásím spokojenost s jejich pomerančovým bambuckým máslem (dostala jsme nové, a je dobře schované Twisted Evil )
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 1:12 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si koupila šampon a tyčinku na rty v akci, k tomu dostala kopu vzorečků a po vyzkoušení musím říct, že jsem hodně zklamaná. Za tu cenu jsem očekávala víc. Šampon krásně voní, ale toť vše. Vlasy mi skoro neumyl, vzadu zůstaly mastné. Po vzorečcíh- měla jsem na pleťové krémy- jsem se osypala- a to se mi ještě u žádného krému nestalo, snesu téměř cokoliv. Ta tyčinka taky stojí za starou belu a ještě k tomu má papírový obal, který se trhá Evil or Very Mad
A ceny mají tedy o dost vyšší, nežli jiná přírodní kosmetika- třeba tyčinka Alterra z Rossmana stojí třetinu toho, co Melvita a je mnohem, mnohem lepší. Taky Alverde mi přijde lepší a cenově je o několik pater níž. Stejně tak šampon Urtekramm, ten mi vlasy alespoň umyl a dala jsem za něj 130,-, šampon od Melvity stojí v plné ceně 200,-, a je ho míň. Saloos je taky levnější....
Francouzká kosmetika patřila vždy k těm dražším. A nebo je to tím, že mají obchody v nákupních galeriích a tam jsou předražené nájmy, takže se to musí projevit i na cenách.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2011 11:12 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Tak jsem si koupila šampon a tyčinku na rty v akci, k tomu dostala kopu vzorečků a po vyzkoušení musím říct, že jsem hodně zklamaná. Za tu cenu jsem očekávala víc. Šampon krásně voní, ale toť vše. Vlasy mi skoro neumyl, vzadu zůstaly mastné. Po vzorečcíh- měla jsem na pleťové krémy- jsem se osypala- a to se mi ještě u žádného krému nestalo, snesu téměř cokoliv. Ta tyčinka taky stojí za starou belu a ještě k tomu má papírový obal, který se trhá Evil or Very Mad
A ceny mají tedy o dost vyšší, nežli jiná přírodní kosmetika- třeba tyčinka Alterra z Rossmana stojí třetinu toho, co Melvita a je mnohem, mnohem lepší. Taky Alverde mi přijde lepší a cenově je o několik pater níž. Stejně tak šampon Urtekramm, ten mi vlasy alespoň umyl a dala jsem za něj 130,-, šampon od Melvity stojí v plné ceně 200,-, a je ho míň. Saloos je taky levnější....
Francouzká kosmetika patřila vždy k těm dražším. A nebo je to tím, že mají obchody v nákupních galeriích a tam jsou předražené nájmy, takže se to musí projevit i na cenách.


To je fakt, Káťo.
Mám nějaký šampón na suché vlasy (s jojobovým olejem a levandulý) a vlasy, už když jsem si je myla, byly hrozně drsné. Po umytí to pak sice ustalo, ale bylo to dost nepříjemné. U šampónu na suché padršky (i když jsou mé ted fajn) jsem zvyklejší na něco, co je vyživí a né ještě více vysušší a zdrsní.
Kvůli cenám se tam stavím na obhlídku jen málokdy. Ale mám od nich ještě malé květinové vody (které prapodivně voní, leč mají být přírodní). Tak nevím.. radši volím jiné.
Třeba to známe Lush, které je sice drahé, ale rozhodn dobré Smile Anebo K pour karité je také moc fajn Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 7:38 pm    Předmět: Citovat

Mají teď na něco 2 za 1 - právě jsem si přinesla velké pleťové vody: vilín a heřmánek. Juch Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2013 11:40 pm    Předmět: Citovat

Kdo jste si od nich něco oblíbil, spěchejte s nákupem. Značka končí v ČR. V jediném obchodě na Smíchově a na webu mají slevy a poslední kusy. Včera jsem ulovila poslední ricinový olej, kvasnice a jednu z posledních vilínovek Confused
Slečna říkala, že končí během března.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 1:02 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chtěla bych obnovit tohle téma. Narazila jsem na kosmetiku Melvita na Parfums, nikde jinde ji nemají....ale parfums má i výrobky z nové řady (ty co mají na ofic webu). Máte někdo zkušenosti s šampony a pleťovou kosmetikou? Zaujal mě jemný šampon pro mastné vlasy a čisící pleťové "želé"....oba mají pěkné složení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.